Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

uszczelnienie silnika i wału korbowego


peter77m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Jestem posiadaczem reanault megane rocznik 1997. Jest to mój pierwszy samochód i prosze o waszą pomoc.

Właśnie wróciłem od mechanika, problem taki jak w temacie czyli uszczelnienie silnika i wału korbowego.

Sama robocizna bedzie mnie kosztowac 800zł! Troszke mnie to zszokowało, nie wiem czy takie sa ceny czy tez gosc chce mnie naciagnac widzac ze sie nie znam na niczym, cene za usługe tlumaczy tym ze silnik trzeba caly wyciagnac -dlatego 800 zl.

Do tego wypisał mi nastepujace czesci:

- zestaw uszcz. siln 340zł

- zestwa śrub gł. 50 zł

- zestaw pierśc. 200zł

- zestaw panewek 50zł

- uszczelka głowicy 200zł

sprzęgło 320zł

 

I jakby nie było 2000zł z kieszeni poszło:(

 

Bardzo prosze o pomoc i wasza opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 pln to troche przesada, mnie za uszczelnienie rozrządu kosztowało 200pln robocizna i 330 części, ale po co ci wymieniać sprzęgło?panewki?uszczelke głowicy?pierścienie? to się robi przy kapitalce jak motor szlak trafi!!! lepiej jedz zapytaj kogoś innego, bo ten fachowiec chyba taka złota rączka. od wszystkiego i do niczego. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie ucieka olej i "fachowiec" stwierdził, że to uszczelniacz silnika, ten przy nadkolu. Za uszczelniacz zapłaciłam 64 zł, za robociznę 340 zł i ... Olej sobie dalej ucieka... :mrgreen: No i tak jeżdżę z wyciekiem, tylko zawsze flaszeczkę oleju w bagażniku wożę. Na stycznia jestem umówiona z innym mechanikiem na poszukiwania źródła problemu, choć uszczelniacz już tylko jeden został do sprawdzenia. Ale może to co innego? Zobczymy.... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!