Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Akumulator


Keny150

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Właśnie zostałem właścicielem Scenica 98' 1.9dti (98KM). Mam kilka pytań w związku z tym.

1) czy to oryginał czy patent,że w 3-cim świetle stop świecą się zewnętrzne żaróweczki jako postój? Ale oczywiście świeci cały pasek jak nacisnę hamulec (fajnie to wygląda jako dodatkowe światła postojowe)

2) jak wyciągnąć akumulator? musiałem zdemontować cały fotel aby się dostać do niego (akumulator 72ah 9 miesięczny i za dobrze nie kręci)

3) czy dti są wszystkie takie głośne?! (miałem wcześniej vw 1.9 tdi (110km) i chodził bardzo cicho w porównaniu z scenicem, poza tym różnica tylko 12KM ale w/g mnie kolosalna w przyspieszeniu

Poza tym jestem bardzo zadowolony , odkryłem tyle schowków :shock: , przestrzeń,fotele,wyposażenie,zawieszenie itd. uważam OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) czy to orginał czy patent,że w 3-cim świetle stop świecą się zewnętrzne żaróweczki jako postój? Ale oczywiście świeci cały pasek jak nacisnę hamulec (fajnie to wygląda jako dodatkowe światła postojowe)
masz gdzieś spięcie w instalacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z silnikiem 1.9TDI (110KM) silnik typ AFN (Seta Toledo)

 

[ Dodano: 2008-12-27, 09:17 ]

Witam! Czy to możliwe aby akumlator (11-miesięczny,firmy...Jenox 72ah 600A) padł po 3 dniach? W ciągu tych dni nie podchodziłem do samochodu (garaż +20 stopni) i po trzech dniach akus wyczerpany na max-a!!! Podłączyłem do prostownika a tam wskazania maksymalnego rozładowania!!! Podłączyłem i po 16h ładowania wskazówka na prostowniku (skala do 6) zeszła na 2 i koniec? A ztego co mi wiadomo powinna zejść do zera?! Kolega też ma Scenica i powiedział,że one mają taki duży pobór prądu??? O co tu chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!