Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup megane coupe lub cabrio


timon12

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar kupić megan cabrio z racji na to ze nie zależny mi na osiągach chce taką z silnikiem 1.4 lub 1.6 żeby bylo małe spalanie :)

i w związku z tym chciał bym sie nieco dowiedzieć o tym aucie co sądzą o nim użytkownicy jak sie te silniki trzymają jak reagują na instalacje LPG jak jest z elektryką w tytm aucie ja jest z blacha i wogóle jak sie te auto sprawuje :)

jak jest z tym dachem w cabrio /czy jest szczelny i jak jest w zimie/

 

z góry dzięki za wszelki info :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej

Posiadam wersje cabrio 98r

Jest to moja pierwsza zima z tym autem i jak narazie wszystko jest ok. Najwazniejsze jest abys podczas kupowania cabrio dokladnie sprawdzil dach. W jakim stanie sa uszczelki, czy wszystko jest dobrze ze soba spasowane, i najlepiej abys zrobil test wodny czy nigdzie nie cieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius, Nie o to chodzi.. Ciepłe powietrze leci o wiele szybciej. Po przejechaniu ok 200-300m już leci ciepłe powietrze jakby silnik był rozgrzany, a przecież nie możliwe żeby po przejechaniu takiej odległości płyn chłodniczy się rozgrzał jeszcze przy takiej temp otoczenia jaka jest aktualnie.. w HB muszę przejechać co najmniej 1-2km żeby zaczęło lecieć lekko ciepłe powietrze.. Nawet jak HB rodziców był nowy to tak szybko się nie nagrzewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich fanów Renault <piwko>

Mam zamiar kupić Megane Cabrio I i mam jedno pytanie. Czytałem że w cabrio można założyć "ścianke" na tylnie siedzenia żeby zwiększyć pojemność bagażnika, czy ścianke trzeba dokupić czy może jest w standardzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc skoro już zacząłem pytać to chciałbym sie dowiedzieć jak to autko ogólnie się sprawuje? Czy jest to wygodny samochód? I jak to jest z tym dachem, mocno namaka wodą, jak sprawuje się zimą? Czy pojemność bagażnika wystarczy na jakiś wypad poza miasto ze znajomymi ?

 

I nie macie takiego stracha że ktoś kiedyś zechce rozciąć dach w waszych Megankach? <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprawuje się świetnie. W środku cieplutko i sucho nawet podczas ulewy czy śnieżycy. Zależy ile bagażu będą mieli znajomi. Ogólnie bagażnik jest mały, ale 4 małe torby (takie jak np na trening) zmieszczą się bez problemu.

 

nie macie takiego stracha

Powiem Ci tak: jak ktoś złośliwy to wszystko zniszczy niezależnie z jakiego materiału wykonane. Przejedzie gwoździem wzdłuż autka, potnie dach, wybije szybę itd. Na początku trochę się bałem, ale teraz już mi przeszło - w końcu to nie jest nowy Merc SLK.

 

Pakollo, Mam takie coś w swoim i jeśli nie potrzebujesz tylnych foteli to polecam. Zmieszczą się dwie torby więcej ( i +20 do wyglądu) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bardzo mocno wpłynie to na niszczenie się dachu

 

Na pewno. Wiesz co się dzieje z ubraniami jak powiszą trochę narażone na działanie słońca - blakną. Osobiście odradzam kupowanie cabrio ze szmacianym dachem jak nie ma się garażu.

 

Czy Cabrio jeździ się na myjnie mechaniczną?

 

Nigdy bym nie pojechał. Byłem na samoobsługowej tylko i dachu nie myłem. Wolę delikatnie gąbeczką i wodą z Vanishem do tapicerki, a potem konserwacja środkiem do pielęgnacji butów. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!