Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Silnik nie ma mocy strasznie muli k7m


dzyndz83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam mały problem i sam nie wiem czym to może być spowodowane.początkowo objawiało się to tym ze silnik na 2 i 3 biegu zbierał się dobrze dopiero powyżej 2500 tys obrotów poniżej tej granicy muli tak jakby coś go trzymało do tego więcej tez spala ,Dziś natomiast problem się pogłębił ponieważ auto wogule nie ma przyspieszenia a co dziwne na wolnych obrotach pracuje idealnie obroty mniej więcej 750 na biegu jałowym i dodam jeszcze ze maksymalnie rozkręca się do 5000 orotów wyżej nie pójdzie dzieje się tak na zimnym i rozgrzanym silniku:( Mam kilka sugestii takich jak zatkany katalizator czy uszkodzona sonda czy tez pasek rozrządu przeskoczył chodziarz wymieniałem go 2000 tys km temu proszę o pomoc z góry dziękuje

 

popol.jpg - gojgien

Edytuj i popraw

 

[ Dodano: 2009-01-02, 14:54 ]

chyba nikt jeszcze nie miał czegoś takiego w swojej megi:((( Będę musiał się udać do jakiegoś mechanika ale na początku sprawdzę kompresje i świece:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w megi jeszcze nie ale w innym tak na początek podstawowe rzeczy o jakich pewnie wiesz świece kable filtry z paliwowym na czele lewe powietreze... jak juz wsio sprawdzisz zwróc uwage na pąpe paliwa moze sie poprostu konczy najlepiej zmierz ciśnienie na listwie taki to własnie miałem kiedys przypadek pompa paliwa za mało wydajnie sikała mozesz jeszcze luknąć na zawór prtzelewowy na listwie pózniej elektronika najlepiej pod kompa . pasek i owszem wszystko sprawdzić dopiero zacząć wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę sprawdzał po kolei ale co mnie najbardziej zastanawia to to ze Renia na biegu jałowym zbiera się tylko do 4000 tak choć by coś ja trzymało zapala dobrze na wolnych obrotach tez chodzi dobrze obroty w granicach 750 Dzieki za dobre rady jeśli się uporam z tym problemem napewno napisze co było powodem Pozdrawiam wszystkich na tym forum bo jestem tu nowy:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!