Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup meganki ii 1.5 dci


redbart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szykuję się do zakupu meganki używanej http://orzel.gratka.pl/ogl/286.html , co prawda miałą być nowa kia cee'd jednak koszty 30 tysiecy przeraziły. Dziś jadę na przegląd przed-kupny, sprawdzą mi lakier, spaliny, zawieszenie etc, na co zwrócić jeszcze uwagę.

 

I jak zbić cenę :evil: :mrgreen:

 

Czy silnik 90 konny jest wystarczający do jazdy, nie musze być sportowcem, ale na trasie jade srednio 120 km i chcialbym wyprzedzac :mrgreen:

 

Dzięki za pomoc

 

[ Dodano: 2009-01-07, 12:31 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena bardzo atrakcyjna więc nie przesadzaj chociaż auto z tego roku z takim przebiegiem nie chce mi się wierzyć tak więc zalecam ostrożność. Daj znać jak po oględzinach..... za taką kase to można dobry rocznik 2003 w dieslu kupić i nie kombi tylko hatchback więc uważaj. Poza tym mII nie miały silnka 1,5 dci 90 km jakaś bzdura albo marketingowy chwyt. Jednoczesnie zwracam uwage na przód auta chyba miał dzwonka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meganka została kupiona, tak jak w komisie mówili że prawa strona jest podlakierowana oraz drzwi wymienione, ale gdzie teraz znaleźć samochód bez skazy lakierniczej, ja w starym twingo mam ryse przez cały samochód i kto mi uwierzy jakbym to lakierował, wiec zostawilem ryse.

 

Byłem na przeglądzie, oberjzałem papiery, amorki wymienione, klocki i tarcze tez (na fakturze bylo), w przeglądzie powiedzieli o lakierowaniu, ale powiedzieli ze nie było dzwonka tylko jakieś zewnętrzne uszkodzenie, bo konstrukcja spodu i słupków jest ok. Amorki działają ok, zbieżnosć ok,, raport spalin ok. Więc wziałem, mam mieć auto na 5-6 lat, więc ok.

 

Mam komplet faktur z Jaszpolu, choć kupiona byłą u Przygucckich, oraz Nastapolu (taki dobry (z wygladu:P) serwis w Łodz). Stargowałem do 25800. Chodzi cichutko, ladnie, odpala od razu.

 

Kurcze jednak jestem gadzieciażem, lubie francuskie samochody, wyprzedzają o generację do przodu inne, teraz toyouta wprowadza zapłon na przycisk, a fajne to :mrgreen: swiece grzeje sam startuje. :mrgreen:

 

Meganka wygrała z :

- Nowa Kia Ceed

- Toyota Avensis

- Mazda 6

 

Z powodu cen i obaw przed kupieniem dzwona ;D, ale cen samochodow tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu aczkolwiek wymiana amorków po 70 tys. to chyba coś nie hallo poza tym tarcze? szczerze dziwne. U mnie amory dokładnie 122 tys. km. są jescze pierwsze sprawne, tarcze jeszcze duuuzo wytrzymają też pierwsze. W każdym razie coś za coś...... Salonu Przyguccki nie traktuj jako wytycznej ja swoją kupowałem od zanjomego z Łodzi i wiele mozna byłoby tu mówić.....pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!