Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Skąd białe tarcze?!


oskar87

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

A moze ma ktos bialy zegarek do megane phI bo predkosciomierz mam i licznik paliwa a zegarka nie :[

 

[ Dodano: 2008-08-05, 19:01 ]

Ja mam jeszcze inny rodzaj zegarów, pasowaly by z wersji 1 tylko zamiast obrotomierza mam zegar:(

 

I kolega prosi i Ja prosze juz od ponad miesiaca o projekt tarcz do megi I ktora nie ma obrotka tylko zegarek i nie ma no nie da sie takich kupic a pewien uzytkownik ! mi je obiecal i nawet teraz sie nie odzywa niech ktos podesle projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam serdecznie- czy mógł by mi ktoś wysłać na e mai ( [email protected])jakis skan - lub po prostu z wymiarowany obraz wymontowanych tarcz zegarów do megane 1 chodzi mi o wersje z elektronicznym przebiegiem i z obrotomierzem.planuje zrobić coś na wzór zegarów indiglo- jak wyjdzie coś z tego to wszystko dokładnie opisze i wrzucę na forum. POZDRAWIAM i z góry dzięki za pomoc.

 

Temat scaliłem, przeczytaj powyższe posty. Przypominam o stosowaniu REGULAMINU :!::!::!: To ostatnie upomnienie - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

bojanjjj, a po co to odklejać, jak masz grube paluchy to poproś żone aby ci pomogła przy montażu, ja zakładałem i wcale nie potrzeba nić odklejać, odkręcić tylko trzeba obudowę licznika od wnętrza, tam jest parę śrubek i to wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeżeli nikt nie ma.....to wyjmij swoje zegary, rozbierz je zeskanuj tarcze i zamieść je w odpowiednim dziale a nie czekasz 3 miesiące aż ktoś Ci je podeśle.....(jak zresztą widać nikt takowych nie posiada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja polecam zamówić na allegro duzy wybór :-P a jak chcesz to ci zrobi specjalne pod zamówienie <ok> ja takie miałem przy mojej 1 megi super efekt Zobacz:

http://nasza-klasa.pl/profile/8921307/gallery/12

Ps. musisz miec nasza klase a jak chcesz to pisz podam ci koleśia, który mi je zrobił za 60zł. Zrobi wszystko :mrgreen: POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!