Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Meganki do 10 000zł


bociansan

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie zrobiona fotka tylnej kanapy!! (przedni fotel podsunięty na max) wydaje się ze jest tam mnóstwo miejsca a tak nie jest. Poza tym nawet ładnie wygląda ale 1996 to już 13 lat. a taki wiek na pewno kosztuje jeśli auto nie jest w idealnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz 98 to i tak nie będzie w idealnym stanie... chcesz mieć autko w idealnym stanie szukaj serwisowanego, ale cena na pewno bedzie kosmiczna... lepiej kupić starsze autko a w dobrym stanie i małym przebiegiem niż rozklekotanego szrota co się ledwo kupy trzyma, ale wybór należy do Ciebie, ja tylko podpowiadam.

 

PS. To w końcu jaka ma to być wersja? 4d? 5D? Coupe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamienić siekierke na kijek to troszkę nie tak,chyba nie o to w tym chodzi?...mam tu na myśli zamianę auta 12-13 letniego na nastepne 13 letnie,tylko że inną marke....jak już kupować to młodsze autko,lepiej wyposażone,w lepszym stanie...

 

xluki: nie ma reguły,równie dobrze znajdziesz w bdb stanie auto z 99r jak i z 95...z tą różnicą,że są w aucie rzeczy ktorych nie zmieniasz- a te są 4 lata starsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz każdy ma inny punkt widzenia... jak dla mnie nawet czasami warto prześiąść się na starsze auto... np. Mercedes... starsze generacje były mniej zawodne... zgadzam się że często każdy szuka czegoś nowszego, ale jak ma się przesiąść na nowsze auto a rozklekotane to lepiej pozostać przy tym autku, które masz w tej chwili i porobić w nim wszystko co trzeba i cieszyć się, że te pieniądze, które włożyliśmy w auto nie poszły na marne. Na miejscu bociansan'a poszukałbym czegoś sprowadzonego od pierwszego właściciela z książką serwisową. Cena bedzie może troszke wyższa niż u nas.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7585539

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie porownoj megane do merceda,bez przesady,ja tez mialem dylemat: essa 93 zamienic na bmw e36 z 94r bardzo zadbane a jednakl postawilem na rocznik i wzialem Megi...czy na dobre mi to wyszlo sie zobaczy w czasie :mrgreen: popatrz wyzej xluki, bociansan dokladnie to autko umiescil jako 2 ktore go zainteresowalo :mrgreen: i jest godne uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłem oglądać te autko: link

Pojechałem 200km i się okazało, ze autko zaprzyjaźniło się z rdzą (błotniki, progi od strony kierowcy i dodatkowo plamka na tylnych drzwiach od kierowcy). Dodatkowo było mało płynu chłodniczego i koleś nie potrafił powiedzieć dlaczego.

Auto należało do kobietki i było troche poobijane (tylny zderzak, drzwi z prawej strony, felgi poobijane i zardzewiałe).

Aha autko jest w komisie.

 

Wróciłem do bydgoszczy i pojechałem obejrzeć taką samą megankę tylko, że więcej przebiegu 122tys i kolor wiśniowy. Rdza trochę bierze tylne błotniki, ale lekko i można to zrobić. Tak całą reszta wygląda bardzo dobrze. Byłem sprawdzić go na stacji diagnostycznej i koleś dokładnie go obejrzał i jestem zadowolony (spaliny wyszły bardzo dobrze.

 

Mankamentem jest:

- kierownica lekko skręcona w prawo przy jeździe prosto (tak około 5-10 stopni)

- ręczny słabo trzyma na lewą stronę (przynajmniej tak wyszło na stacji diagnostycznej, test w terenie wypadł dobrze - ręczny działa)

 

nie mam teraz linka do tego ogłoszenia, ale jak będę w domu to wkleję.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde 99 rok i rdza a Megi? lipa,poraz kolejny auto super na fotkach okazało się poobijane,rdza (w opisie o tym mowy nie było)...no cóz. Co do drugiego auta to fajnie,że wszystko raczej tobie pasuje. Ja osobiscie po Escorcie mam wstręt do rdzy,więc u mnie najmniejsze oznaki "rudej" elimonowało auto :mrgreen: czekamy na link/fotki. Jaki silnik?

 

p.s. jeszcze w niedziele giełda samochodowa,wybierasz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!