Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Meganki do 10 000zł


bociansan

Rekomendowane odpowiedzi

siemka Bocian :mrgreen: co wy Coupe szukacie?a jak dzidzia będzie :mrgreen:

 

raczej wizualnie nic mi nie podpada

naprawa zwijacza przy kierownicy nie jest tanią sprawą

no i wiadomo,że dieselka trzeba dokładniej obadać niz benzynke...daleko do Ina nie masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnakeEyes, ale tu nie zwija pas bezpieczeństwa a nie zwijacz w kierownicy :mrgreen:

Nie wygląda źle z zewnątrz, brakuje dokładki pod przednim zderzakiem, poza tym raczej ok.

Szkoda że szyby na korbkę, lusterka manualne i ten przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Bocian :mrgreen: co wy Coupe szukacie?a jak dzidzia będzie :mrgreen:

 

raczej wizualnie nic mi nie podpada

naprawa zwijacza przy kierownicy nie jest tanią sprawą

no i wiadomo,że dieselka trzeba dokładniej obadać niz benzynke...daleko do Ina nie masz :)

 

 

jak będzie dzidzia to trudno się troche pomęczymy :)

 

przebieg też mnie trochę dobił, sporo ma przejechane

 

co do kompa to się właśnie zastanawiałem gdzie on jest, dobrze, że Wam pokazałem te ogłoszenie :)

 

dzięki za porady

jak znajdę coś jeszcze to się odezwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie dzidzia to trudno się troche pomęczym
coupe przy dziecku to porażka - ja nawet ostatnio drukarki nie mogłem zapakować do wnętrza i musiał innym autem to przewieźć, coupe to jest wybitnie nie pakowny samochód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ziolo widzialem juz Twoje ogłoszenie i szczerze to chciałem coś młodszego. Wiem, że to nie jest wyznacznik. No i trochę daleko ode mnie :mrgreen:

Jakby co to się zgłoszę do ciebie

 

A co powiecie na te auto:

link ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i żal. Tyle serca włożyłem w samochód. Ale wiesz pojawią się nowe pomysły no i oczywiście kolejne Renault do modyfikacji. Z marki na pewno nie zrezygnuję.

 

bociansan nie ma sprawy. Jeśli chodzi o cenę zawsze możemy się dogadać. Mam też trochę części zapasowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej pierwszej meganki 240 tys. to chyba przebieg jak najbardziej prawidłowy jak na auto już 11-letnie. Chyba nie wierzycie w te przebiegi sprowadzanych autek, które mają 150 tys. przy wieku 10 lat?

Ta druga fajny przebieg, od nowości w Polsce, łatwo sprawdzić ten przebieg. Chyba warto się przyjrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde,znurzenie w pracy mnie wzieło i źle doczytałem a dwa wczorajszy pan kaczkas i jego zwijacz kierownicy w Megi II utkwił mi w pamięci

 

ale tu nie zwija pas bezpieczeństwa a nie zwijacz w kierownicy :mrgreen:

 

co do linka drugiego: godne uwagi,phase II czyli już nowsza buda troszkę, jest ten plus,że auto w Polsce od nowości,bo można faktycznie sprawdzić przebieg,jeżeli byłby oyginalny no to wypasik a także co było serwisowane w nim i kiedy. 4 poduszki-fajna sprawa,minusik brak klimy i halogenów (jak dla mnie). Jeżeli auto w realu jak na fotkach, to naprawdę można przemyśleć sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brak klimy nie jest minusem... moje autko ma przebieg dokładnie 152tyś. km i widać że tyle na prawdę ma przejechane... dużo osób się dziwiło że taki mały, ale wiarygodny... nie sądzę żeby mały przebieg był podejżany jak na 10-13 letnie auto... kwestia tego ile właściciel jeździ, choć jego wiarygodność można sprawdzić. Wiele osób przyzwyczaiło się, że 10 letnie autpo powinno mieć ponad 200tyś. przebiegu. jak dla mnie to dużo i nie kupiłbym takiego auta, bo szukałbym w miare mało wyeksplatowanego pojazdu... wiem że nie wszyscy mogą się ze mną zgodzić, ale to jest moje zdanie na temat przebiegów...

 

Co do autka ziolo wydaje mi się najbardziej korzystną ofertą... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!