Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Mruganie kontrolek...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Od kilku dni w mojej Meganece rocznik 2001 pojawiła się dziwna rzecz-po wjechaniu w dziure np. w kanałek itp mruga mi kontrolka (w momencie wjechania-pracy zawieszenia) otwartych drzwi czasami swiatło oświetlenia wnetrza lub drzwi same się odblokowuja i powracają do pierwotnego stanu-zamkniete otwarte zamkniete i slychac charakterystyczny dzwięk siloniczków centralnego zamka-co to może być???Luźne kable,styki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czujniki zamknięcia drzwi i tylnej klapy. Możesz też wylączyć blokowanie centralnego po przekroczeniu kilku km/h to nie będzie szarpać zamków <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem podobnie, migała mi kontrolka "otwartych" drzwi. Znajomy elektryk poradził mi że mogą byc "luzy" (że sie tak nieprecyzyjnie wyrażę) na czujnikach zamknięcia drzwi. Podkleiłem na wew. stronie drzwi, tam gdzie dotykają czujniki, małe gumowe samoprzylepne podkładki i problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!