Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o pomoc przy zakupe Megane


dst

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Noszę się z zakupem Renault Megane z 1999 roku.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7508135

Marti mnie trochę, że samochód wygląda bardziej jak z 1998 niż 99,, inne światła z przodu i tyłu.

 

Będzie to moje piersze auto, wiem że zdjęcia nie są rewelacyjne.

Proszę o opinie, albo sugestie co sprawdzić. Narazie raz ją widziałem, przed zakupem zamierzam gdzieś wstawić auto na testy. Czy to prawda, że ta wersja ma komputer? Może ktoś polecić, serwis, diagnostę co by spojrzał na ten egzemplarz w Łodzi? Przebieg raczej kręcony?!?

 

z góry dziękuję za odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megane ze zdjęcia to phI. Rocznik jak najbardziej możliwy ponieważ phII nie były robione od początku roku, więc w tej kwestii wszystko jest ok. Przebieg? nierealny :oops: jak to zwykło się mawiać: Wszystkie auta sprowadzone z zagranicy to auta starsze niż 10lat, z przebiegiem poniżej 100tyś, bezwypadkowe, pierwszy właściciel - niepaląca kobieta :oops: Komputer może i ma ale nie ma do niego wyświetlacza na konsoli więc zobaczysz tylko przebieg auta i przebieg dzienny. Co sprawdzić przed zakupem? To co zwykle się sprawdza: praca silnika, zawieszenia, sprawdzić gdzie i jak mocno było bite...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest to dobra cena za ten egzemplarz? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że ocena będzie połowiczna, bez dokładnym oględzin na żywo.

 

A jakie są istotne różnice między wersja phI i phII? Może w ten cenie lepiej skupić się na phII? jestem kompletnie zielony, także dzięki za wszelkie sugestie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszych zastrzeżeń nie mam,cena średnia ale może to właśnie dowód,że autko zadbane.przebieg to jakaś bajka-86tyś ? sprawdź to o czym ja zapomniałem kupując megi: każdą elektrykę szyby,lusterka,podgrzewanie lusterek,dmuchawa czy dziala na wszystkich biegach.

 

reszta to standard: zawieszenie,skrzynia,silnik

 

phII ma lifting zrobiony,troszkę inne lampy i grilla zprzodu oraz zderzak inny

 

w tej cenie nie kupisz zadbanej phII,za to kupisz spokojnie zadbana phI

 

p.s. wątek mogłeś wstawić do działu o zakupie megane I :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 10k to szukaj ładnej ph1, za ładną ph2 trzeba dać 12-14 tyś

 

phII ma lifting zrobiony,troszkę inne lampy i grilla zprzodu oraz zderzak in
dodatkowo ph2 ma inne hamulce, inne silniki, poprawione fotele, inną tapicerkę, deskę rozdzielczą, zmienione niektóre elementy nadwozia np. kielichy amortyzatorów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!