Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Scenic II] zakup scenica II 2003-2004rok


kobus

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ja się nie denerwuję. Fakt faktem, że mogło mi się źle zdawać (dlatego pisałem o subiektywnych wrażeniach), choć spotkałem się z paroma takimi samymi opiniami. Teraz zostały przedstawione opinie tylko odwrotne. Tak to jest. A jeśli chodzi o zdrowy rozsądek to kiedyś słyszałem ciekawe przysłowie: "Tylko twoje serce wie czego chcesz, zdrowy rozsądek to mieszanka wyuczonych regułek i zasad gdzie ci mówia, kiedy ci wolno pierdnąć, a kiedy nie."

Wracając do tych ogłoszeń, może warto rozejrzeć się za scenikami krajowmi gdzie możliwa lepsza weryfikacja historii, choć na pewno będą troche droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admor, Dzieki za porządną ocene sytuacji! Dziekuje rowniez innnym uzytkownikom ktorzy wypowiadali sie w tym temacie i wiecie co...bede sie rozgladal jeszcze choc problemy z elektronika mnie odwodza od zakupu scenica...moze jakies picasso widze ze mozna dostac podobny rocznik za troszke mniejsze pieniadze :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobus elektronike masz teraz w każdym autku świeższym. Tego nie unikniesz. Kazda markai model mają okreslone wady i cos w nich pada. Wszystko tak naprawdę zależy na jaki model trafisz (kupisz). Wg mnie kieruj się gustem, co ci się podoba bo może się okazać że kupisz autko inne niż Scenic a może się też psuć i nie dość że będziesz sie wkurzał to jeszcze psychika cie zabije (że jednak mogłeś kupić Scenic'a że może nie byłby tak awaryjny).

 

Po raz kolejny zachęcam cie do pojechanie i ogladnięcia tych Sceniców, pomacania, przejechania się. Ja nie szukałem Scenica, chciałem kupić Paska i ogladałem wiele pasków, różne roczniki i silniki, a kupiłem Scenica. Najważniejsze jest że do zakupu samochodu musisz nabrać przekonania (a ty najwidoczniej go nie masz jeszcze). Jak już będziesz miał upatrzony konkretny egzemplarz to po ogladnięciu odczekaj 2 dni i zaś jedź go ogladać - najważniejsze to nie spieszyć się.

 

Co do aut krajowych to mozna trafić fajny egzemplarz ale nie licz na okazyjną cenę. To raczej niemożliwe. No i zawieszenie będzie w gorszym stanie. Ciężko pisać w ciemno. Jeździj i macaj te auta a sam zobaczysz że po pewnym czasie po peirwszym rzucie oka już będziesz w stanie odróżnić plewy od ziaren :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli interesowalby Cie Grand z 2004r to moze bym swojego opchnal, mam na oku 2003 z Niemiec w krotszej wersji a 7 osob w Grandzie to troche malo zostaje miejsca na jakies gadzety :oops: ...

 

z wlkp :oops: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!