Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocene M I PH I


Łysy__

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znajoma poszukuje autka do 6kPLN.

Poleciłem Megi, ale ciężko coś złapać sensownego w tych pieniążkach. W oko wpadło mi to auto w sumie i tak podjadę je zobaczyć w końcu jest u mnie w mieście, ale wszelkie opinie na jej temat będą mile widziane.

Ta listwa która idzie między kloszem a zderzakiem z przodu z jednej strony krzywo leży, coś widzicie jeszcze?

Aaa... i czy możliwe żeby nie miała seryjnie chociaż jednej poduchy? RN to chyba nie jest bo ma elektrykę itp.

Z góry dzięki za opinie :mrgreen:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7834817

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawy próg zagięty (foto 1), przedni zderzak lekko odstaje przy błotniku (foto 2). Przód mógł mieć stłuczkę i to dlatego. Atrapa przykręcona od góry na dwie różne śrubki.

Foto ostatnie - brak gumki na czujniku zamknięcia drzwi :mrgreen:

Tyle ja zaobserwowałem.

czy możliwe żeby nie miała seryjnie chociaż jednej poduchy?

na początku produkcji chyba były takie wersje.

 

Teraz moje pytanie: czy w htb była regulowana wysokość foteli? (foto 7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może poduszek niebyło,bynajmniej pasażera,jednak Ja bym sprawdził,czy ma sensor i kabelki od poduch pod siedzeniem-kilka sekund roboty...może ktoś miał dzwonka,kaski niemiał,wymienił kierownicę,a zaróweczkę od poduchy wyjął,różnie bywa.Najlepiej zrobisz jak się przejedziesz,z fotek to tylko pierdółki widać. ;-)Jednak za taką kaskę,niema co wybrzydzać,przejedź się,zobacz,czy olej nie cieknie,czy amorki są ok,hamulce itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać pewne niedociągnięcia ale to jest '96r, za cenę chyba normalną jak dla tego rocznika (tak mi się wydaję). Patrząc na fotki wygląda nieźle. Z tą poduchą "trochę" dziwnie, myślałem że wszystkie Megii ją mają :).

W każdym razie obejrzeć, sprawdzić czy rzeczywiście nie ma oznak korozji :) i się zastanowić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 różne reflektory, zobacz na kolor zaczepów, małe bum musiało być :mrgreen:. No ale auto ma już trochę lat i swoją historie więc trzeba to brać pod uwagę ze stłuczki itp się zdarzają. Co do poduszki powietrznej to powinna raczej być. Bodajże to wersji Eco i RL nie było żadnych poduszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oblukałem, przejechałem się.... I tak. Auto nie wygląda, aby miało jakiegoś dzwona. Szczeliny raczej wszystkie równe, szyby wszystkie ori. Ma wybebeszonego kata i coś tam sobie brzęczy pod spodem jakbyś jakaś osłona metalowa. Zawieszenie - cisza i spokój, środek niezniszczony. W sobotę jadę jeszcze raz bo to było robione tak na wariata już po ciemku. W sumie jak na auto za te pieniążki i z tego roku jest naprawde w dobrej kondycji. Rudy jej nigdzie nie atakuje. Aaa i jest to wersja ECO jak się okazuje. Tylko znów w ECO elektryka? Dziwne trochę,

 

W sobote powtórka z rozrywki. Zobaczymy.

 

P.S. Przyszłej (być może) ;-) właścicielce się podobała. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada nie słuchaj przyszłej właścicielki a posłuchałem (miałem do wyboru zagranica lub z kraju uparła się na kraj bo tańsza ~ 500 PLN) i cały czas dokładam do niej w zasadzie same głupstwa ale zawsze to coś.

Popatrz na nią chłodnym okiem tak jak ty byś ją dla siebie kupował bo znając życie ty będziesz się martwił o serwis.

 

Życzę dobrego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!