Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

dzis zamontowałem filtr stożkowy, jutro jeszcze będe musiał popracować nad estetycznym wyglądem, jeszcze nie jest wszystko dopracowane. ktoś pisał na forum że przy LPG mogą być problemy. ja jednak niczego takiego nie zauważyłem, obroty ładnie trzymają <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wymieniliśmy z kumplem sworzeń kosza w przednim moście oraz satelity w tymże koszu + nowy olej. poszło w miarę szybko (ok 2,5h). wycie mostu ucichło, ale nie zniknęło całkowicie. pewnie wymiana wałka ataku by się przydała :-/ nie ma to jak Jeep <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana opon na letnie. megi wreszcie stoi na jej letnim zestawie alusków a nie paskudnych stalówkach. przy okazji umyta z zewnątrz i wewnątrz. zostało tylko odkurzyć i kupić dywaniki a gumy wywalić do garażu :lol: :-D i nikt mi nie powie że nie robiłem świątecznych porządków ! <ok> ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczak :-/ 1460zł poszło w hamulce :-/. Facet jak zobaczył tarcze za głowę się wziął, że jeszcze hamują. Miały być same klocki wyszło wszystko. przynajmniej problem z głowy na parę lat. <ok> . Opony nadal zimowe :lol: bo one dobrze radzą w błocie. Meganka 5 działkowiczów wyciągała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem wkońcu porządnie po zimie, podwozie, nadkola, felgi, nadwozie, pranie tapicerki, czyszczenie wszystkich plastików, a na samym końcu woskowanie Turtle Wax ICE (tylko taki był pod ręką, ale efekt piorunujący)

 

Do tego:

-nowe opony michelin energy saver 205/55/R16

-prostowanie jednej felgi

-czyszczenie piast

-wymieniony mikrostyk od hands free w drzwiach kierowcy, wreszcie działa. <ok>

 

Jeszcze pozostało dzisiaj zalać pod korek na nowy miesiąc. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymyta

szamponik autoland

ircha do sucha i poprawki w zakamarkach

wosk w sprayu CarJack od autolandu

Środek odkurzony plastiki wyczyszczone ściereczkami do kokpitu autoland.

Szybki umyte od środka i na zewnątrz.

Wymienione żarówki od "długich" na jakieś hiper - super - extra white, muszę w nocy zobaczyć czy nie będę musiał znowu pchać tam rąk <ok>

Sprawdzony poziom oleju :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypucowana moja nówka Megana - szampon -> Karcher -> nanowosk, wymyte szyby, odkurzanie, czyszczenie skórzanej tapicerki preparatem do skóry, czyszczenie kokpitu, usunięcie usterki w panelu nawiewów (blokująca się linka od zmiany kierunku nawiewu). chyba tyle <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!