Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth i kompatybilność


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

JaYo^, mam tak jak ty ze N97 mini ze swoimi sluchawkami (E52 i E75) - non stop nie słyszy mnie rozmowca (ja slysze dobrze i wyraźnie) oraz mam zwiechy (nr prywatny również) - ogolnie tragedia... Może ty jakoś rozwiązałeś już swoj problem?

 

 

update 2010-12-23:

a więc zakupiłem nową słuchawkę - N8 i jest jak bylo - non stop kłopoty i ciagłe: N8 jest podłączone, n8 zostało odłączone, n8 jest podłączone n8 jest odłączone... i tak co minute prawie - ma ktoś jakis pomysł?? a może korzysta ktoś z tych telefonów (e75, e52, n8) i u niego jest wszytsko ok?? (wtedy reklamowałbym radio)?? Czy wersja oprogramowania Bt moze miec na to jakiś wpływ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A tak z ciekawości - próbował ktoś z jakimś telefonem na Androidzie?

HTC Desire, Android 2.2 Działa bez zarzutu, kontakty się kopiują, dzwonić też się da :)

 

PS. polecam ten telefon jest rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak więc problem jest znany szerszej grupie użytkowników telefonów jak i Renault (cytat z ich strony):

 

"Why does my telephone disconnect and reconnect itself to the system from time to time when I am driving my vehicle?"

 

"Some telephones have standby or energy-saving functions that operate in Bluetooth mode. These functions may cause inadvertent disconnection when used with the multimedia system. For optimum and safe use of the multimedia system we advise you to deactivate these functions. For details on how to do this, please refer to the instructions manual for your telephone."

 

Tyle że jak dla mnie nic to nie wnosi... Niby wszystko mam wyłączone (stworzyłem sobie nawet osobny profil) a telefon jak rozłączało tak rozłącza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!