Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o ocene


Psantic

Rekomendowane odpowiedzi

ad.1. Nie widzę zastrzeżeń, doliczyć musisz koszt rejestracji w Polsce. Auto z Francji, jak będziesz oglądał to zwróć uwagę na drobne stłuczki i rysy. Sprzedający: handlarz, więc ten rocznik i ten przebieg ze sobą nie współpracują. Ja bym poszukał czegoś z poduszką powietrzną.

 

ad.2. Przód: lampy jednokomorowe, prawdopodobnie po stłuczce, tablica rejestracyjna chyba tez ją pamięta <piwko> Szyberdach obniża mocno sufit, co nie jest ciekawe w coupe, szczególnie z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza... jakiś nie pewny ten przebieg <piwko> chyba, że wszystko jest w książce to ok. :P

Nic nie pisze o bezwypadkowości, także jakaś przygoda mogła być, ale prezentuje się nieźle... ważne to dokładnie obejrzeć na żywo.

 

dwa... krajowa Megii i przebieg wydaje się bardziej realny :P jest książka serwisowa:) z przodu jakaś drobna kolizja też pewnie była, lotka pod lewym reflektorem jakby odstawała. pozatym też autko trzeba dokładnie obejrzeć i wtedy się zastanowić :P

 

Nie zawsze auto po stłuczce jest gorsze od auta bezwypadkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD1. Od kiedy handlarze zakładają worki na siedzenia kierowcy?? czyżby sprzedawali samochody w warsztatowym ubiorze??

I te dziwne napisy na lewym mocowaniu amortyzatora ( foto z komory silnika)

 

AD2. Z tych dwóch raczej ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziekuje za obecne komentarze i oceny aut z linkow.

Dokładam kolejny

 

http://www.allegro.pl/item595412383_renaul..._elektryka.html

 

Moj tata uważa ze meganki sa bardzo awaryjne i odradza mi zakup takiego auta twierdzac ze bede pracowal na seriws..... Co o tym sadzice??

kolejne pytanie cz w ogole jest sens szukac megan cuper ph1 do 7 tysiecy złotych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tata uważa ze meganki sa bardzo awaryjne i odradza mi zakup takiego auta twierdzac ze bede pracowal na seriws.

Ile Meganek miał Twój Tata? A może taką opinię usłyszał u Pana Henryka, mechanika mieszkającego w sołectwie Paźmiechowice?

 

Meganki to bardzo miłe w użytkowaniu auta, części nie za drogie, spalanie nie za duże (1.6), osiągi ok. Awaryjność? Jak dbasz tak masz.

Jednak jeżeli podzielasz opinie swojego Rodzica, to kupuj Golfa 1.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sek ze ani jedej.... natomiast pracuje w firmie transportowej i jednak troche rynek zna.

Hmm opini nie podzielam bo mam 2 kumpli ktorzy maja renualt i nie narzekaja...

Potrzebuje opini dlatego pytam

Golfa nieche bo mi sie nie podoba i nie mam przekonania do tej marki a pozatym uwazam ze golf jest zbyt popularnym autem a ja niechce byc jednym zwielu:)

Megan Cupe nie ma tak dużo a poza tym bardzo podoba mi się ich desing( mimo iż to nie sa nowe auta-ph1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!