Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ogólnieomegane1.9DCI


krogulec

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega przyprowadził Megane kombi 1.9DCI,kolor kameleon zielono-szary samochód pochodzi z końca produkcji rocznik 2003.Na wyposażeniu ma 4 poduszki,klimatyzację,oryginaln radio.Samochód ma rozprute drzwi bez naruszenia konstrukcji,rzeczone drzwi już są zamówione i właśnie zastanawiam się nad zakupem tego auta.Przebieg auta to 188000km.Napiszcie jak jest z żywotnością i awaryjnością tych silników 1.9DCi i ile kosztują częsci w przypadku ewentualnych napraw.Jutro jak znajdę chwilę czasu postaram się wrzucić zdjęcia.No i cena za to auto to 14000 zł plus opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, nie ma fotek nie ma oceny ;-)

Wszystko zależy jak kto jeździł nim do tej pory, jak turbina była odpowiedni traktowana to jeszcze polata, jak pochodzi z rąk jakiegoś niszczyciela to trudno wymagać żeby dobrze służył silnik.

Z drzwiami dobra opcja bo jest szansa że to pierwszy dzwonek i dlatego auto jest u nas w kraju.

Cena wcale szału nie robi, można za to poszukać krajowego, unikniesz opłat a do tego jeszcze naprawa i tu pojawia się problem: kto Ci dobierze lakier kameleon? Nie dość że trudno dobrać i położyć, to jeszcze jest drogi :-/

 

P.S. Snake, mI wychodziły w Europie jeszcze w 2003 roku i to jest właśnie końcówka produkcji <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie.Co do samochodu to jest to Megane I,napisałem na początku że to auto z końca produkcji.Jak się okazało wymiana drzwi się przedłuża że względu na ten lakier kameleon.Ja w tym czasie pod wpływem waszych opinii już się przestałem podniecać bo cena rzeczywiście nie zwala z nóg.Musze tylko znależć sobie jakieś inne auto za 16tyś ma ktoś może jakiś pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!