Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nie odbijają mi kierunkowskazy


Rekomendowane odpowiedzi

z góry przepraszam jeżeli temat się będzie powtarzał, ale przeszukiwanie forum w tym celu jest wg mnie bez sensu. Jak coś to napiszcie gdzie to jest a ja sobie znajdę a post "wyrzućcie do kosza"

Problem polega na tym że nagle przestały odbijać kierunkowskazy nie mam pojęcia czemu, a po dłuższej jeździe takiej to się zaczyna robić naprawdę wkur...

Jeśli ktoś miał podobny problem i wie gdzie zacząć szukać ew przyczyny to proszę o redę (Jak nie, to rozbiorę tam wszystko na części pierwsze w końcu i sobie sama poradzę, ale po co)

Z góry dzięki

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Mój problem jest taki ze kierunki odbijają za daleko. To znaczy przy skręcie 90stopni (np. przy wyjeździe z parkingu przy włączonym kierunku w lewo po wyprostowaniu kół włacza sie prawy kierunek. jest to trochę denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rolf, Ja ma identycznie i cholerka nie wiem czemu tak jest. Wymieniłem przełaczniki na inne ale też używane i jest to samo. Tylko ja mam jak skręce w prawo i wyprostuje kierownice to włacza mi się lewy kierunek.

 

Chłopaki co tu zrobić z tym fantem. POMOCY POMOCY POMOCY POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vargas, nauczyć się powoli odpuszczać kierownicę, "Ten typ tak ma" i nie jesteś pierwszy i nie ostatni z takim zachowaniem przełącznika kierunku. Problem już kiedyś opisywany w oddzielnym temacie.

rolf, Vargas, Ten temat jest o nie odbijaniu manetki, a nie przeskakiwaniu w drugie skrajne położenie, Proszę nie robić zamętu w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki błąd koństruktorów francuskich. Pomoże wepchanie pod fartuch maskujący kawałek gąbki na tyle , żeby sprawnie włączać kierunek a wytłumić powrót manetki. Generalnie jak dojdziesz do wprawy to się przyzwyczaisz spokojniej fajerą kręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

widze ze nadal w sumie temat nie rozwiazany a ja mam taki problem ze wogole nie odbijaja jak wyciagnalem manetke to nic nie wygladalo na polamane i jak palcem popchnalem ten bialy plastik odpowiedzialny za powrot to zadzialalo a jak wsadzilem manetke na miejsce to lipa tak jakby wypustka w kierownicy byla za krotka i nie siegala tego plastiku w manetce. ma ktos pomysla jak to rozwiazac?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten problem jak fajere wziołem na maksa do dołu,do góry jest cacy...Ale POLUZOWANIE zespolonego pomogło,po prostu te 2 wkręty zostały tak aby aby w kręcone i cud.

kierunki odbijają i nie przeskakują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!