Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kołpaki do Megane


Eduardo

Rekomendowane odpowiedzi

W centrum. To polecam stawiać przy błoniach. Za darmochę i tam naprawdę jest spokojnie. no chyba że gra Cracovia, albo Wisła. :) ale jak gra to stoi tam policja więc też spokojnie. Spacerkiem 7 min na ryneczek!

 

Opis jak dojechać.

Jedziesz alejami, przed hotelem cracovia skręcasz w prawo. I od razu na rozjeździe przed błoniami w prawo. I tam zrobili z 2ch pasów 1 pas a drugi to parking.

 

Z parkingów najtańszy jest w Galerii Krakowskiej przy dworcu PKP. Chyba 1 h za darmo a powyżej 1 h jakoś 3,5 zł bez względu jak długo się stoi. Ale chyba go zamykają o 22.

 

Ps. Wiem że to Off topic ale może komuś się przyda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

prawda jest taka że jak ci maja ukrasc to i tak ukradna. u mnie w miescie ukradli paska wartego 46tys z parkingu strzeżonego a najlepsze jest to że on stał dodatkowo w garażu. auto było mojego kumpla ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zajumali wczoraj i jestem z tego powodu bardzo niepocieszony. dzisiaj spotkalem sasiada (ma grandtour'a) i jemu tez zajumali 3 tygodnie temu. na allegro na razie nie ma, ale na 99% jutro beda na gieldzie. nastepne (o ile kupie oryginaly) wezme oznacze tak zebym mogl udowodnic ze moje. agggggggggghhh wszystkim pajacom kradnacym kolpaki, lusterka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja miałem orginalne 2 tygodnie a potem miał moje ktoś inny , gwildneli mi je we Wrocławiu w 30 minut bo na tyle zostawiłem samochud pod szpitalem. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś lubi swoje kołpaki proponuje spinki elektryczne - cztery sztuki na kołpak i jak gostek nie ma szczypcy kątowych to nie odepnie, druga zaleta to (jak masz podrubki) że nie polecą na ostrym skręcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius, spinki elektryczne te plasikowe, jeżeli nie zależy ci na czasie to jak masz troche wprawy to w minutę zdejmiesz je bez uszkodzenia i potem założysz powtornie - ale złodzieja nieprzygotowanego odstraszą. :mrgreen: - zwróć uwagę na taryfiarzy u nas - jak nie ma alusików to ma spinki.

 

Pozatym najeżdziłem sie w życiu maluszkiem wiec przyzwyczajenie wożenia podstawowych narzedzi w bagażniku mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!