Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic 1.9dci


pzemko

Rekomendowane odpowiedzi

pzemko, jeżeli chodzi ci o gałkę zmiany biegów, to faktycznie nie są zbyt trwałe.

Myślę, że spokojnie przy tm przebiegu może być starta. Moje autko ma 152 kkm i już nie widać na niej nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tamto ogloszenie wygaslo:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8073358

 

Bylem ogladac. I nie wzialem ze wzgledu na:

- przetarta skora fotela kierowcy po boku

- zgubiona nakladka na schowek drzwi kierowcy

- błąd na kompie: injection

- kratka, rejestrowany na 4 osoby

- cos kapie z silnika

- dosc wyraznie trzesie przy odpalaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem go. Zrobilem 1000km, rozczarowalem sie strasznie. Choc po rozmowie bylem bardzo na niego napalony. Ale tak jak pisalem powyzej. Jesli kogos nie denerwuja wady powyzej to spoko nawet auto.

 

[ Dodano: 2009-04-23, 21:50 ]

Dodam ze malowany przedni zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamto ogloszenie wygaslo:

- błąd na kompie: injection

Świece do wymiany - typowe "uszkodzenie". Miałem tak...

- cos kapie z silnika

Na kontroli przed sprzedażnej mechanik w ASO też stwierdził wyciek (pocenie) ale dotyczył on miski olejowej. Powiedział że to normalne że co 3-4 lata w zależności od intensywności eksploatacji wymieniać należy uszczelkę miski olejowej bo przepuszczają olej.

- dosc wyraznie trzesie przy odpalaniu

Poduszka. W moim pomimo przebiegu 109 000 też była strzelona poduszka chociaż nie trzęsło nic a nic. Po prostu przy wymianie rozrządu kazałem sprawdzić pod spodem stan poduszek i jedna była już pęknięta więc od razu wymieniłem.

Lakierowany zderzak też nic nie sugeruje - u mnie mechanik na przed sprzedażnym przeglądzie powiedział że dziwny coś zderzak z przodu bo nie poobijany. Sprzedający powiedział że go "podświerzał". Tak czy siak jak podniósł autko to nie było ono bite z przodu więc to do końca nie przesądza...

Co do samego autka to powiem tak że cena troszkę za wysoka. Skoro ma braki w wyposażeniu jak pisałeś że brakuje tego czy tamtego oraz na tą okoliczność dokonania poprawek trzeba było urwać z ceny 2000 i brać jeśli reszta nie budzi zastrzeżeń. Ideału nie znajdziesz, a do każdego musisz coś włożyć więc lepiej wiedzieć co niż szukać drożej i się później rozczarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumei nie wiem czy to tak drogo, bo ta wersje rzadko spotkac na ogloszeniach. Do 27tys juz wszystkie przejechalem obejrzałem i te po 25 tys zł to byl straszny syf.

Niby bezwypadkowy, ale malowany zderzak, fakt mogl go porysowac. I szyba przednia z 2006 roku, mogla tez byc zbita nie zaleznie. Duzo szczegolow, a bardzo denerwujacych.

W koncu kupilem tego co w drugim temacie pokazywalem. O wiele lepsze wyposażenie i do tej kwoty do 29tys zł jest to najlepszy egzemplarz jaki ogladalem, a szukalem z jasna skora na kierownicy.

Dziekuje Wam za wszystkie podpowiedzi.

 

Proszę doczytać w regulaminie forum o zasadach pisania postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!