Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakochałem się w Megi II! Czy ktoś mi ją odradzi?


Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam nadzieję iż dołącze na dłużej do szanownych forumowiczów. Tymczasem pozdrawiam i proszę o radę w temacie zakupu Megane II.

 

Mam na oku piękne autko (fotki w załączniku), jesień 2003 silnik 1,6 V , wersja bogato wyposażona, 120tys na liczniku, pierwszy wlasciciel, z salonu, regularne przeglądy, dużo dodatków (np. sportowe sprężyny, wydech, itp.). Szukałem meganki 4 dzwiowej ale ten model mnie po prostu zauroczył! Żona najbardziej obawia się złodziei - auto będzie parkowane pod chmurką koło bloku we Wrocławiu. Czy takie auto jest dla złodziei atrakcyjne czy może same kołpaki. Na 17" specjalnie mi nie zależy (słyszałem o kiepskich odczuciach na dziurawych drogach) mogę je zamienić na inne.

 

Proszę obejrzec fotki i pomóc mi w podjęciu decyzji.

 

Pozdrawiam

Daniel

post-1242-1176122570_thumb.jpg

post-1-1176122570_thumb.jpg

post-1-1176122571_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wroclawiu coraz wiecej drog to przyslowiowe stoly

Taaaa zwłaszcza Krakowska nie....??? :-P albo Pomorska hihihi

jedynie dojazd od Poznania robią jak stół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta a o Starchocińskiej to zapomniałeś - przedwczoraj nią robiłeś wyjazd z Wr.

Wiele jeszcze by wymieniać ;-)

 

A teraz w temacie - tutaj ciężko będzie znaleźć kogoś kto ci odradzi, tu też sami zakochani ;-) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Kulczyka.
Ta a o Starchocińskiej to zapomniałeś - przedwczoraj nią robiłeś wyjazd z Wr.

tak rzeczywiście Prezes Kulczyk musi mieć proste drogi dla swojej limuzyny

Strachocińska no rzadko tam jeżdżę ale też niech naprawiają bo tobie zawieszenie wysiądzie hihihi

megii ze zdjęć taka piękna że się już przymierzam do kupna szkoda, że zasłoniłeś rejestracje bo już bym do gościa dzwonił :-P (zakochałem się) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzieki za opinie, jednak nikt mi skutecznie nie odradził (zresztą chyba nikt nie próbował). Zaryzykuję i nie będę stawiał go na parkingu strzerzonym - chce auta uzywać... Zainwestuje w zabezpieczenia i zobaczymy...

 

Czy macie coś do dodania w temacie zabezpieczenia takiego auta?

 

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!