Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

scenic do oceny


janusz35

Rekomendowane odpowiedzi

zastrzeżenia mam tylko do haka, nie wiadomo ci i jak często ciągał. Małe zagięcie na lewym tylnym błotniku pod lampą. Poza tym wydaje mi się w porządku, wyposażenie ładne i chyba ma ESP. Przebieg? Trzeba zobaczyć na żywo i zrobić jazdę próbną, miałeś niedawno takiego Scenica więc będziesz miał dobre porównanie. Ja bym go obejrzał <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek_c, nie czepiam się, tylko zwracam uwagę <ok> Być może auto nigdy nie jechało z przyczepką, a mogło być też używane jako "parowóz" do ciągania ciężarów. Jeżeli można coś sprawdzić to lepiej przed niż po zakupie :mrgreen:

Hak wg niektórych ma tę zaletę, że chroni ich tył, jednak przy mocniejszym uderzeniu to właśnie hak psuje cały wysiłek inżynierów Renault i kontrolowana strefa zgniotu nie działa tak, jak powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janusz35, ja bym się bardziej czepił że to chyba handlarz sprzedaje a nie że auto ma hak... Scenic ma dość małe możliwości wagowe do ciągnięcia więc ciężkich rzeczy nie woził... na zachodzie tego przestrzegają w porównaniu do Polski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem i zrezygnowałem. Autko sprzedaje Pani -"ja przy nim nic nie robiłam taki był przywieziony". Pewnie tak ale przywieziony przez handlarzy (lub pani tez handluje na boku ,bo ma jeszcze Lupo -tez sprowadzony pół roku temu. Co to scenica- mnóstwo odprysków na masce a pod odpryskami też lakier a nie podkład, tylna klapa tez malowana ale chba dawno i na całej długości krawędzi dolnej "spuchnięta" korozją. Podobnie ranty tylnich nadkoli plus prawe tylne drzwi żle spasowane z błotnikiem i krawędz błotnika poobijana od kamyczków. Nawet sie nie przejechałem. Wolałem popatrzyć sobie na Tatry -widok był wspaniały bo pogoda jak żyleta.

Temat tego scenika uważam za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałem popatrzyć sobie na Tatry -widok był wspaniały bo pogoda jak żyleta.

hehe chociaż tyle dobrego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!