Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane do oceny


janusz35

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy co powiecie o tej megance. Jestem na kupnie scenica IphII za trroche mniejsza kase ale to wpadło mi w oko (na razie w internecie)- więc może wezme jakis kredycik <ok> Co myślicie?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8391289

 

Jak 1,5dCi wypada w porównaniu z 1,9dCi(102km)znanym mi ze scenica- chodzi o awaryjność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to uboższa wersja expresiona, postawiona na alufelgach.

W awaryjności nie pomogę, za to pewne jest, że mało pali.

W trasie z klimą około 4- 4,5litra, W mieście:

przez dwa tygodnie Kraków 950kilometrów nie wyjeżdżając poza pierwszy wiadukt Michałowice

i dwa razy Sulechów średnia prędkość około 25- 26km/h nie przekroczyłem średniej 6litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej o tym samochodzie:

To był samochód demonstracyjny-przez pół roku w salonie renault w Nowym Targu, później kupił go klijent i jeździł półtora roku a teraz czeka na nową lagunę, która ma odebrać w tym samym salonie. Samochód przez cały czas regularnie serwisowany, przebieg ma być potwierdzony wpisami w książce. Niestety samochodu nie obejrzałem ponieważ klijent nadal nim jeździ (laguna ma byc poczatkiem maja). Ogłoszenie wystawił salon. Sprzedawca ma sie skontaktować z właścicielem i poprosić o pozostawienie samochodu na dzień w celu obejrzenia. Zobaczyłem tylko w katalogu- to wersja z jasną tapicerką. Zobaczę czy się do mnie odezwą. Cena jest atrakcyjna-tak myślę chyba że czaji sie pod tym jakis kruczek -ale podobno zadbane, nieplący kierowca ,bezwypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zadbany w środku to on nie wygląda :-|

Mocno wytarta gałka zmiany biegów jak na 100k i ph2 - z drugiej strony wytarty podłokietnik sugeruje jazdę z ręką na lewarku. Dziura w tapicerce siedzenia kierowcy. Jednym słowem dobrze sprawdź auto i targuj się sporo o cenę. Co do awaryjności - w wersji 85KM bardzo wrażliwe wtryski na jakość paliwa (dlatego warto urwać z ceny). I oczywiście pali bajecznie mało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!