Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

scenic z Krakowa oraz z Nowego Sącza do oceny


janusz35

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście nie wziąłbym żadnego ze względu na ubogie wyposażenie. Kupując używanego jest mała różnica pomiędzy golasem lub prawie golasem, a lepiej wyposażonym.

Pierwsza oferta tak jak pisał przedmówca nie ma ESP (brak przycisku jego wyłączenia), zwykły ręczny, korbki do szyb z tyłu itd (on nawet nie ma halogenów z przodu - goooolas na maxa) i w ogóle razi mnie kierownica ze sterowaniem tempomatem i jednocześnie zwykła klima. Taki dziwny kontrast - nie wiem czy były takie wersje. Być może ktoś sam dokładał tempomat, być może zaszła konieczność wymiany kierownicy po wystarzale poduszki. Ale to tylko moje rozważania.

Drugi egzemplarz (grand) też nie ma kilku dla mnie już niezbędnych pozycji w wyposażeniu choćby znó brak ESP czy tempomatu. Używam nawet w mieście (np. jadąc DTŚką, czy nawet na naszych "pięknych inaczej" drogach poza miastem. Nóżki odpoczywają, a tylko kciukiem koryguję prędkość do pojazdu poprzedzającego. Tempomat jakoś tak hamuje moją ułańską fantazję - lubię go. Nie wspominając na Chorwackiej autostradzie.... ehhh już by się znowu pojechało do Cro), w ogóle ten drugi taki jakiś też "ubogi" - te kołpaki zamiast alu draźnią, brak schowka środkowego i... chyba nie ma najlepszego wynalazku: handsfree.

Ale to co powyżej to moje osobiste przemyślenia. Każdy ma inne kryteria co do wyboru pojazdu - więc dla innych wymienione dla mnie wady mogą być zaletami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!