Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Meganka:) spojrzcie czy mozna sie do czegos przyczepic


zbebus

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej

dzis o 12 jade ją oglądać. ładnie wyglada na zdjęciach:)

rzuca sie w oczy platik pod kierownicą innego koloru? czy to moze wskazywac na wypadkowość? jezeli po wstepnych ogledzinach bedzie oki, to jutro do ASO ja zabieram

 

http://carline.gratka.pl/ogl/10466468.html

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ocenić autka po fotkach w 100% . Musisz tam podjechac i dokładnie obejrzeć . Nie napalaj sie ,posprawdzaj wszystkie szczeliny na karoserii , Na fotach widać jakby zderzak miał inny odcień ale może to wina światła :roll: . Musisz dokładnie oglądać i najlepiej podjedź z mechanikiem albo zaraz zażądaj Numerów i sprawdź wszystko w ASO.To autko powinno mieć jeszcze gwarancje więc powinni wszystko o nim wiedzieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisze o plastiku pod kierownicą , ale to tylko tak swiatlo pada na jednym zdjeciu, bo wyglada ze jest jasny:) a schowek na przeciwko miejsca pasazera jest szary, ale na innym zdjeciu jest oki:)

za okolo godzine bede tam :mrgreen: to pooglądam:)

zobaczymy co ijak:)

pozdrawiam

 

[ Dodano: 2009-05-12, 12:51 ]

 

[ Dodano: 2009-05-12, 21:29 ]

Witam,

wiec po ogledzinach bliższych nie polecam, bita prawym przodem, szyba przednia z 2008 roku i prawa w przednich drzwiach tez, reszta 2006 rok,

poza tym przednie drzwi prawe są zle umalowane, sa na brzegu lekkie zacieki,

oczywiscie jak to bywa pan uparcie twierdzi ze bezwypadkowa,

poza tym zaniedbana w srodku, jakby świnia jezdziła, a i nie ma 60.000, wyswietla 60.998 i ze natychmist trzeba wymienic olej:(

następna rzecz to brudna tapicerka oraz gałka od biegów tak wytarta ze ja w Palio Weekend

po 200.000 km przebiegu mam gałke w lepszym stanie, pan stwierdził ze komus sie

rece pociły.

po prostu ktos probuje sprzedac szrot, wiec nie polecam, chyba ze ktos tez chce obejrzeć;)

pozdrawiam

i szukam dalej

 

aha bym zapomniał, ciezko zapalała, i przy 2,000 obr/min, strasznie swiszczała sprężarka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!