Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Kraków/Małopolska] - propozycja na cykl spotkań


DrNO

Gdzie i o której pierwsze spotkanie organizacyjne (7.06.2009)  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 14:00-18:00
      2
    • 18:00+
      4
    • 10:00-14:00
      2
    • bez autek, piwko, ogródek, gdzie? nad Wise?k?
      1
    • parking na szczycie Galerii Kazimierz
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Jest już prawie lato. Forum już prawie 3 lata żyje. Sąsiedzi ze Śląska i Zagłębia mają co chwile jakieś zloty, wypady, grille i zwiedzania. A Kraków? Nic! Cisza!

 

Postanowiłem to zmienić i proponuję wam stałe spotkania, wszystko jeszcze do ustalenia, ale wstępnie proponuję (przynajmniej coś w tym stylu):

 

Stała ramówka (jeśli wypada jakieś święto to spotkanie przepada):

Pierwszy piątek miesiąca: GOKARTY :D

Trzeci piątek miesiąca: Kręgle w Plazie :D

 

Przed każdym spotkaniem możemy też głosować co robimy. Jak się pojawi więcej propozycji można je ustawić w jakiś cykl, np:

1. gokarty,

2. grill (np stawy k. Zabierzowa Bocheńskiego),

3. kręgle,

4. spotkanie foto (jedziemy umytymi autkami w plener, przy ładnej pogodzie, ze sprzętem foto, sesyjka w miłej dla oka lokacji, dodatkowo np grill obok)

 

Czekam na wasz odzew :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrNO, właśnie na coś takiego czekałem. Dopisuje sie obyma rencami :D

Trza rozruszać tyowarzycho po zimowej hibernacji. :D

W razie czego deklaruję pomoc.

 

pozdr. P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem dyskusja, termin przecież też może być ruchomy. Celem tego wątku jest dojście do jakiegoś konsencu... konsensu... porozumienia :D Możemy zrobić ankietkę wstępną co ile się spotykamy, co dwa tyg? co miesiąc? w piątek? sobotę? Zaraz ją namaluję :D Sądzę też, że można robić odstępstwa od "ustalonego cyklu", gdy np będzie jakieś wydarzenie ciekawe, np: wianki, piknik lotniczy, Dzień Świętego Patryka... Ja tu nie jestem wyrocznią, to nie ma być spotkania przeze mnie organizowane, i jak chcecie to wpadajcie, tylko nasze wspólne, wypracowane, coś co w miarę większości będzie odpowiadać. Ja tylko mogę w czasie jakiegoś niezdecydowania grupy zadziałać z ułatwieniem podjęcia jakiejś decyzji. Powtarzam to mają być nasze spotkania. Ja pełnię rolę "pseudo-organizatora" ze strony Forum. Jeśli ktoś ma propozycję, ja mogę pomóc, zawiesić temat, pomóc stworzyc ankietę. Ale ważna jest też wasza dyscyplina, jak np. na Śląsku, co tydzień pod M1 i kropka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Jak widzę Limanową, to mi się wpadło do głowy po pomysł. Można by się przejechać na Kamienie Brodzińskiego, połazić, powspinać się, grill w plenerze. Jeśli wspinanie, bardziej na sportowo, w Krakowie CWF Forteca lub lepiej ReniSport, ścianka wspinaczkowa. Pomysły są :D

 

Teraz tak pomyślałem, można by zrobić listę pomysłów na spot i na każde kolejne ankietka, co wygra, to robimy. A w następnej ankietce jedna pozycja mniej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!