Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[Kraków/Małopolska] - propozycja na cykl spotkań


DrNO

Gdzie i o której pierwsze spotkanie organizacyjne (7.06.2009)  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • 14:00-18:00
      2
    • 18:00+
      4
    • 10:00-14:00
      2
    • bez autek, piwko, ogródek, gdzie? nad Wise?k?
      1
    • parking na szczycie Galerii Kazimierz
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Trudno, od czegoś trzeba zacząć. Będą przyjeżdzały 3 auta, potem ktoś dołączy i będą cztery, ktoś zobaczy zdjęcia i przeczyta relację i będzie 5. A ja zwiedzać mogę nawet i sam. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie znam okolicy ponieważ mieszkam tu od niedawna. Zgadzam się w ciemno na wasze propozycje :D . Możecie liczyć na moją obecność i pomoc w innych kwestiach niż wybór atrakcyjnego miejsca :-/ z przyczyn oczywistych.

DrNO, jest już kilka konkretnych propozycji. Proponuję zacząć od spotkania na kręglach. Gdzie? Niestety kojarzy mi się tylko Plaza. I potraktować je jako spotkanie "robocze" :D Można wtedy ustalić jakies konkrety na przyszłość i zacząć odpowiedni temat na forum.

Niedziela? 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle żeby poczekać jeszcze tydzień, jak już wszyscy chętni zagłosują... i zorganizować tak ja pisze pawelp2008, spotkanie robocze w sobote lub niedziele... Można spotkać sie nawet na parkingu pod którymś z hipermarketów i zdecydować co robić dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Nie głosowałem na konkretny dzień - bo różnie to bywa (ale to można ustalić na parę dni przed spotkaniem). I zgadzam się z przedmówcami co do parkingu - mogą być również kręgle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie widzę, że klaruje się tendencja: 1x/miesiąc, przeważnie sobota. Oczywiście dzień może być za każdym razem głosowany, jeżeli impreza to nie tylko nasze spotkanie, a jakieś ogólne wydarzenie, to termin i tak mamy narzucony przez organizatorów. Teraz kwestia, jeśli raz w miesiącu, to pierwszy czy ostatni weekend, będzie następna KRÓTKA ankieta po zakończeniu aktualnej (którą możliwe, że skrócimy do najbliższej środy).

 

Proponuję pierwsze, organizacyjne spotkanie w pierwszy weekend czerwca, w niedzielę 7 czerwca (w sobotę mnie niestety nie ma). Do wyboru, jakiś parking, np na szczycie Galerii Kazimierz (mniej więcej środek Krakowa i będzie miejsce) albo bez autek, piwko, ogródek, gdzieś nad Wisełką, bardziej kameralnie <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy weekend czerwca, w niedzielę 7 czerwca (w sobotę mnie niestety nie ma). Do wyboru, jakiś parking, np na szczycie Galerii Kazimierz (mniej więcej środek Krakowa i będzie miejsce)
jestem za <ok>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wyniki pierwszej ankiety:

2x / miesiąc (co dwa tyg.) 16% [ 4 ]

1x / miesiąc (np pierwszy/a xxx miesiąca) 36% [ 9 ]

1x / 2 miesiące (np pierwszy/a xxx co drugiego miesiąca) 0% [ 0 ]

raczej w piątki 12% [ 3 ]

raczej w soboty 32% [ 8 ]

raczej w niedziele 4% [ 1 ]

 

Wygrało 1x/miesiąc, najczęściej w soboty. Wynik dość przewidywalny <ok> OK, teraz nowa ankieta, gdzie i kiedy, nie było innych zgłoszeń, więc daję te opcje co wskazałem parę postów wyżej. PROSZĘ O GŁOSY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie;

 

Niedziela na parkingu w G. Kazimierz, kto chętny?

 

[ Dodano: 2009-06-02, 23:33 ]

Jako spotkanie robocze i początkujące, mam nadzieję zacny cykl małopolski <ok>

 

[ Dodano: 2009-06-04, 21:11 ]

Hello !

Czy ktoś tam ma chęć na spotkanie? Termin się zbliża a tu cisza jak makiem zasiał :shock:

Pobudka Panie i Panowie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!