Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane Coupe 1.6 16V


TrAcer90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy.

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem Megane Coupe 1.6 16V 107KM

Wcześniej Miałem Punto HGT 1.8 16V 131KM, lecz musiałem sprzedać ze względu na ilość połykanego paliwa, przez tego Fiata ;/

Chce coś troszkę oszczędniejszego. Forumowiczę, którzy posiadają Megane z takim silnikiem... Proszę was o hm... "radę"? Czy kupywać autko, czy Megane też dużo pali?

W HGT, przy prędkości 90Km/h Komputer pokazywał 11l/100km !! Masakra.

Mój Tata ma Megane Coupe 2.0 8V I palił mu mniej niż mój poprzedni nabytek HGT.

Czy spalanie będzie porównywalne 2.0 8V z 1.6 16V? Czy są jakieś różnice?

Bardzo prosze o pomoc, bo jutro rano jadę oglądać autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także przymierzam się do zakupu takiego autka (tylko z automatyczna skrzynią) dla mojej żony - jeździ teraz Puntem z automatem.

 

Czy coś o tych skrzyniach możecie powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem teraz moja megane 1.6 16v w trase 2000km,,,,,,,,i co stwierdzam,ze auto wydaje mi sie ze na piatce sie meczy na trasie,tzn ma wysokie obroty,,jakby skrzynia taka krótka,,,moze to auto typowo miejskie,,,bo zrywne itd,,..inne moje renowki maja nizsze obroty na 5 tym biegu przy 120,,,,no moze niby 16stki lubia wysokie obroty,,

 

inne renowki mam 8valve.

tez tak sadzicie,,??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Megane II ph I 1.6 16V 113 KM - miejska jazda 8,8-9,0 - przy normalnej jezdzie.

To nawet mnie pocieszyłeś bo LPG nie biorę pod uwagę.

Jej Punto 1.2i 60KM pali w mieście 8.6l-9.0l ... wiec tragedii napewno nie będzie.

Powoli jednak przekonujemy się do Megane II 5d a nie Megane I Coupe dla niej :mrgreen:

Dzisiaj przymierzała się do Astry II, Megane I 5d i Megane II 5d ... ta ostatnia wygrała zdeeecydowanie :P

Szkoda, że w II to cholerne KZFR jest ... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!