Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

idealne forum


SnakeEyes

Rekomendowane odpowiedzi

bez sensu jakiekolwiek zmiany wprowadzac bo albo sie dostanie za nie w doope albo wkurzysz tylko szanowne grono zielonych badz admina że masz pomysł na zmianę czegokolwiek w tym perfekcyjnie-idealnym forum. A najzabawniejsze jest to,że za promowanie forum,zachecanie innych do wstąpienia tutaj,poświęcanie czasu jedyne co od tego grona dostajesz to BANA albo CZERWONE PASECZKI. Gratuluje podejścia.Od dzisiaj zlewam was zielonych parabolą .........oczywiście nie wszystkich (bo dwóch jest normalnych ale jednego to już dawno na forum nie widziałem a drugi to mało co się odzywa)... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SnakeEyes, zmień tytuł tematu bo jak pierwszy raz przeczytałem to aż dreszcze mi przeszły :shock:

Ja już chyba wiem na kogo będę głosował, ale nie powiem dopóki ta osoba nie wyrazi zgody :)

Pomysł jak najbardziej popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za. Wśród moderatorów są osoby, które (z moich obserwacji) znają się sporo w tematyce PHP oraz MySQL na tyle, by móc pełnić funkcje Junior Admina.

Snake wspomniał o moim pomyśle - tj. wybraniu Junior Admina spośród moderatorów (którzy oczywiście wcześniej wyraziliby, bądź nie, chęć udziału w wyborach) poprzez ankietę trwającą np. tydzień (tak by każdy mógł zagłosować). Byłyby to w pełni demokratyczne wybory, nie podobałby mi się natomiast pomysł, gdyby to sami modzi mieliby głosować między sobą. Junior Admin to osoba odpowiedzialna (Tak jak admin), która powinna wzbudzać sympatię wśród zwykłych szaraków - dlatego postuluję o ankietę wśród wszystkich użytkowników (modzi też mogą głosować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię, żeby Krzychu dał pełen dostęp do serwera, a w panelu administracyjnym wszystko jest ładnie opisane i nie ma potrzeby znajomości PHP i MySQL;) Popieram wybranie JuniorAdmin'a z listy aktualnych moderatorów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!