Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

proszę o pomoc - opinię


Karla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam kupić Scenica więc proszę o opinię na temat tych aut. Jako że się nie znam to czekam na odpowiedzi - czy warto myśleć czy szukać dalej. A może ktoś "zna" któregoś?

1. Renault Scenic 2.0 8V LPG - no to ten już nie bo sprzedany ...

2. Renault Scenic ze SZWAJCARII KLIMA! 1,6 B+GAZ

3. Renault Scenic

4. Renault Scenic 1,9 DTI KLIMATYZACJA ZADBANY

5. Renault Scenic BARDZO ŁADNY

Z góry dziękuje za pomoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ładny był, nic dziwnego że sprzedany.

2. Podoba mi się, nie widzę większych niedociągnięć. Klima, to dla mnie duży plus. Gaz jak dobrze założony to też plus.

3. Zdjęcia tej wielkości to niech sobie koleś w buty wsadzi, nie idzie nic z nich ocenić.

4. Cena taka sama jak numer 2, a jednak ten jest 3 lata młodszy. Ciekawe. Fajnie że diesel, tylko nie wiem jakiej mocy bo to dti. Nie zauważyłem większych kombinacji przy tym aucie.

5. Też nic mi się w oczy nie rzuciło. To może być jeden z handlarzyków z Gostynina, co naciągnęli złomu i od kilku lat nie mogą się go pozbyć :mrgreen: Zawsze jak tamtędy przejeżdżam to te same auta...

Chyba pierwszy raz jestem taki bezkrytyczny co do ogłoszeń :D

Karla, musisz się konkretniej nastawić na jakiś rodzaj zasilania, bo wyżej podałaś:

2.0 z gazem

1.6 z gazem

1.6 bez gazu

1.9 diesel

znów 1.6 bez gazu - czyli wszystkie możliwe kombinacje :D Nie wiadomo czy chcesz jeździć szybko, wolniej, wolniej i taniej, czy w ogóle szybko i tanio (diesel).

Jakbyś znalazła coś w Płocku ciekawego to mogę podjechac i obejrzeć, a jakbyś się zdecydowała na wizytę w ASO przed kupnem to zapraszam, chwilowo tam się krzątam także sprawdzi się dokładnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym jeździć "szybko i tanio" :mrgreen: Na początku myślałam o benzynie+LPG. Potem pomyślałam diesel bo znajomi mają. Silnik min. 1,6 bo jakoś nie widzę mniejszego :D No i klima a jak klima to zauważyłam że nie potrzebuję szyberdachu - a jeszcze by coś ciekło więc wersja z samą klimą wystarcza - bez klimy nie szukam. No i centralny zamek, wspomaganie, mile widziane el. szyby ale najlepiej tylko przednie. Mam nadzieję że się „określiłam” choć trochę. Jak znajdę coś jeszcze to oczywiście zamieszczę :D

 

np. Renault Scenic 2.0 + GAZ + KLIMATYZACJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. Renault Scenic 2.0 + GAZ + KLIMATYZACJA

nie jest zły, chociaż trochę porawek wymaga, m.in. trzeba poprawić ustawienie przednich wycieraczek bo wysoko lezą, tylnej brakuje, nadkole po lewej stronie poszarpane od spodu (nie ma całej kratki). Poza tym raczej w porządku.

To co wymieniłaś jako niezbędne wyposażenie jest prawie w każdym scenicu, trzeba tylko zwracać uwagę żeby klima była, chociażby z powodu który podał waldek708 - późniejsza odsprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!