Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

gaśnięcie inczej.... troche dziwne


Sonic

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś spotkał się z takim problemem?

jako że jeżdże głównie po mieście, nie mam częstych sytuacji wrzucania 5tego biegu. Nie mniej jednak ostatnio jechałem troche poza miasto i wrzucam piątkę, po czym wrzucam luz bo dojeżdżam do terenu zabudowanego a tu zonk auto gaśnie, myslałem że to jakiś przypadek, ale dzisiaj znowu jechałem i zdarzyła się systuacja że musiałem wrzucic 5tkę, widze w oddali czerwone światło to wrzucam luz a tu znow zonk auto zgasło. Nie mam pojecia co to może byc, nie sprawdzałem czy na benzynie dzieje się to samo ale przy najbliższej okazji to sprawdze. Przy wrzucaniu luzu po innych biegach nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... i wlaśnie tym bardziej jest to dziwne bo w mojej instalacji gazowej owego silniczka nie ma. Powiem szczerze, że numery typu falujące obroty na jałowym po wrzuceniu luzu (podczas jazdy bo jak stoje to nie faluje), i owe gaśnięcie po 5tym biegu pojawiły się po przeglądzie, czyszczeniu i wymianie filtra gazu, nie wiem czy to oni coś spartolili czy cos pozorują bo właśnie przy owym przeglądzie chcieli mi wcisnąć krokowca za skromne 180 zł + montaż. U innych jak czytałem o falujących obrotach to pisali, że jak się nagrzeje to jest ok. U mnie nawet jak się nagrzeje to póki nie stane to na luzie lekko obroty falują. Jak stane w miejscu obroty stają się równe.

 

a tak BTW moze mi ktoś podać link albo nr katologowy tego silniczka krokowego? nie wiem czy do instalacji gazowej jest jakiś inny niż normalny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!