Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie radyjo?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupilem z salonu uzywana Meganke 1,4 z 98r Hatchback ,niestety nie posiada ona ani radyja ani glosnikow (salon powiedzial ze poprzednia wlascicielka nie uzywala - ona tez brala ja kiedys jako nowke z tegoz salonu)

 

Jakie radyjo polecacie i glosniki , koszt kolo 300-500 zlotych . Slyszalem ze kiedys smakowe radyja byli w Biedronce na karty pamieci za nieco ponad stówkie ;o

 

Pozdrrr!

 

[ Dodano: 2009-07-27, 09:32 ]

Ok , to moze juz nie jakie ale czy wszystkie beda pasowac radyja i gdzie mozna kupic przejsciowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde radio będzie pasować bez większych trudności. Co do radio to szukaj coś z Pioka, JVC ewentualnie Sony. Na radia z biedronki szkoda pieniędzy. co do głośników to oczywiście zestaw odseparowany np. Helix DB 62.1. Z czasem mógłbyś pokusić się o wygłuszenie. Daje to znaczną poprawę dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na radia z biedronki szkoda pieniędzy

 

dla człowieka który potrzebuje rmf fm żeby ktoś do niego w ogole gadał, styka w zupełności, kwestia czego kto oczekuje

 

ojciec kupił z 3 lata temu za 199 zł i nie ma żadnych problemów, dźwięk leci normalnie <ok>

 

aczkolwiek teraz ceny troszku siadły i za 200 to już fajne markowe radio jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chesz orginalnego kaseciaka z pilotem i wyswietlaczem to mam na zbyciu:) komplet glosnikow tez sie znajdzie:)

z cena napewno sie dogadamy:) jak cos to na PW. Jesli ma tylko grac radio to po co przeplacac:D

Jezeli juz jakies wieksze wymagania to kazdy sprzed tylko z wyzszej polki cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ylko masz 2 glosniki? W drzwiach czy w desce przedniej ? To sa 13 cm?

mam dwa głośniki w drzwiach, i są to 13 cm. no i z tyłu mam również 2 głośniki philipsa 10 cm bodajże. W bagażniku jeszcze jest skrzynka basowa marki bliżej nie określonej :-P Wiem natomiast, że z przodu wejdą po małych modyfikacjach 16cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K!

Kupilem juz radyjo LGka LAC5800R i na poczatek 2 glosniczki SonyXS-F1326SE z tego co zdazylem sie wsluchac to jest git mayonez <ok> ino koncowka anteny samochodowej mi nie pasuje do radja , chyba jakis stary typ i trza bedzie ową zakupic w siakims jelektroniku :mrgreen:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!