Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie głosniki do M I polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Radyjnko już mam

 

http://allegro.pl/search.php?string=Santa+...0&country=1

 

i teraz szukam głośników, razem 6.

Co polecacie, najlepiej niedrogiego.

 

Lub zdam się na jakis zakład od razu z montażem :D

 

 

ps. ile muszę liczyć kasy na głośniczki, by były tanie, ale bez przesady, nie muszą też być to żadne no name :-)

Po prostu dobre i tanie, bo raczej nie delektuje się muzą w aucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie delektujesz się ? tak się na początku zdaje

NIe bierz taniego szmelcu bo potem i tak będziesz wymieniał

Obowiązkowo wygłusznie drzwi :-)

 

U Ciebie chyba wejdą 16cm więc weź np te

http://www.allegro.pl/item187582412_helix_...a_fv_sklep.html

Tył odpuść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu mam zestaw rainbow 265 (16" plus tweetery plus zwrotnice) plus wygłuszenie drzwi, a z tyłu są infinity też 16", teraz czekam na wzmaka i jakąś fajną alpinkę

 

tak jak kolega mówi, nie chcąc inwestować zbytnio najlepsze co możesz zrobić to wygłuszyć drzwi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to chyba potrzebuje tylko 2 tweetery, bo jakieś tam w drzwiach mam 16 cm, albo no name albo firmowe.

Z tyłu oraz tweeterów brak - dlatego radio pokazuje mi komunikat "Phone" i nic więcej nie da się zrobić.

 

Czy nie powinno być tak, że nawet na tych 2*16 cm powinno już pójść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade do speca by posprawdzał, ja tyle co mogłem i wiem to juz posprawdzałęm.

Kable są ok w radiu, do głosników też ładnie wpięte, ale ciągle tylko ten napis "phone".

Z telfonem moje radio nie ma za wiele współnego, i chyba tryby phone nie ma - w ogóle w całej instrukcji nie ma ani słowa o "phone".

 

Tweery poprzedni właściciel zabrał ze sobą, mam tylko końcówki kabli tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem dokładnie całą instrukcję i napis Phone pojawia się jak ścisza radio gdy jest rozmowa. Działa to niby jak jest tel. podłączony.

Ale że tel. nie podłączałem, więc wina była kostki ISO, za duzo tam kabalków wpiętych.

Okazao się, że wystarczy odpiąć (przecięte :-) )

kabel "radio mute" i juz było Ok - po prostu wprowadzał w błąd i było ściszenie jak bym ciągle dzwonił tel.

 

Sprzedawca mówił, że najlepiej odpiąc wszystkie niepotrzebne, bo może to niby BLaupunkta uszkodzić i kupić przejśćiówkę (od 15 -100 zł).

Ale elektryk mówił, że samo odcięcie wystarczy i nic nie powinno się dziać.

 

Radio i głośniczki już działa ok, tyle że głośniki to jakies J&W i są pewno od nowości 9,5 roku.

Czy je wymienie to jeszcze zobacze, niedługo tylko będe kupował tweetery - mam nadzieje, że będzie róznica na korzyść :D

bo nawet przy obecnych mam spora możliwość zmiany barwy (basy itp.) przez radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U Ciebie chyba wejdą 16cm więc weź np te

 

Sorry za odgrzewanie tematu, ale co do szesnastek. Owszem wchodzą bez problemu. Należy jednak pamiętać o małym ale - większe głośniki mogą chcieć więcej jeść. Przedwczoraj wsadziłem do swojej megi 16cm Hertze i to po prostu na radiu w ogóle nie gra. Tragedia. Syfne blaupunkty 13-ki dorzucone w ASO przy zakupie, już częściowo popalone, grały dużo lepiej. Po prostu niezbędny jest wzmacniacz i tyle. Zdam relację, jak już go podłączę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie chyba wejdą 16cm więc weź np te

 

Przedwczoraj wsadziłem do swojej megi 16cm Hertze i to po prostu na radiu w ogóle nie gra. Tragedia.

 

zgadza sie , mam z przodu zestaw 16 esk a z tylu 16 esx jak na razie gra to slabo bo bez wzmaka, tyl gra duzo lepiej niz przod bo ma tylk 70 wat naglosnik a przod to juz 100 wat no i na zwyklym radyjku to nie gra :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!