Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

Kumacie co to jest

 

Met dit programma kan je het .mds bestand koppelen. Er verschijnt een extra schijf in je verkenner, waarmee je de werkelijke CD inhoud kan bekijken. Elke CD bevat 5 bestanden, zoals:

- BDB_RENAULT_SH1_A25-3_04.DB

- KN043EU16x31t01.db

- NCHH-RENAULT_SH1_0134.4-KN043EU16x31t01.db

- RENAULT_SH1_5.0.11.img

- SDB_AME_SP3_ZF1873_01.DB

 

Dit komt aardig overeen met de oude bestanden.

 

To jest zawartość płyty - nazwy plików.

 

A może ktoś kto ma model 7401-7410 i jaki ma napiszę numer serwisowy części na naklejce mojego (powyżej) to zaczyna się od 820030085 itd. Interesuje mnie czy w tych modelach też jest 8200..... czy 77........ .

 

Ja mam model 7401, a numer na naklejce zaczyna się od 8200... Z dwupłytowego zestawu została mi tylko jedna płytka, bez RP, ale za to z Francją, Lichtensteinem, Włochami, Watykanem, W. Bryt., Irlandią,... Oznaczona jest jako A-2003 CD2. Wydaje mi się, że to wcześniejsza wersja A25 (A26).

 

Również szukam mapy Polski. Mam wyświetlacz mono jak tacim czy meszezel. Jak ktoś posiada coś co warto spróbować czy działa to proszę o link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie zawierają mapy RP.

Co do systemów 5000-8000 to wiem tyle, że mimo iż są robione do Renault to są 2 różnych producentów i mają inne sposoby zapisu map. Co widać nawet po SH1 i SH3 do 5000. Mimo, iż to ten sam system to nie chodzą i dupa zbita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

mapa do Carminat 8000 , ale dlaczego pisze ze to jest Mapa.Polski.Tele.Atlas.Vdo.Dayton.2007-2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedziałem dzisiaj w autku i nagrywałem 4 razy płytkę CD-RW w kolejności:

NAV4.rar

Renault_Carminat_NAV4_SystemCD__Langues__Ver_25.rar

Renault_Carminat_Nav5_Language_Cd_v4.61_Iso.rar

NAV5.rar

aguna rocznik '99

Jeśli komuś udało się wrzucić inny język to proszę o info.

U mnie są podobne wpisy jak u Ciebie czyli:

TeileNumer SY587/62

HW Num 0209

SW Num 0250

Prod Woche 36

Prod Jahr 00

Udało mi się wgrać angielski ze softu o nazwie carminat renault nav4 systemcd (langues) ver 25. Inne nie chodziły. Wcale nie miałem włączonego silnika. Natomiast za każdym razem gdy zmieniałem płytę to musiałem wyłączyć stacyjkę i poczekać aż zgaśnie navi, bo inaczej nie widziała nowej płyty. I CD_RW nie chodziły tylko CD_R. Walczę jeszcze z mapą. Te vdo_polska1 i Mapa[1].Polski.Tele.Atlas.Vdo.Dayton.2007-2008 nie działają. Spróbuję jeszcze Z tą VDO Dayton Navteq 2006-2 Poland Czech Republic Sloveen Hungary. Skoro u Ciebie działa, to może i u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!