Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam ani mapy RP ani kasy za dużo--- pocieszam się, że będzie lepiej. Oczywiście jak coś trafie to dam znać w sposób w 100% zrozumiały.

 

[ Dodano: 2007-08-16, 09:38 ]

swoją drogą się zastanawiam dlaczego są dostępne mapy RP firmy NAVTEQ do peugeota a kurna renault za murzynami 100 lat (oczywiście 5000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam może ktoś na forum zabierze głos kto ma mapy B26 lub A26 do Carminat Guidage informe czy warto ich szukać, czy większośc kraju to jazda na ślepo. I lepiej odrazu kupić TOM TOM-a. Bo tak na chłopski rozum zapłacić 800 w servisie za kiepska mapę do kiepskiej navi to lepiej za 8 paczek kupić tom toma z 2giga pamięci i mapą RP pokryciem 41%

 

[ Dodano: 2007-08-22, 10:55 ]

Witam mam złą informację dla uzytkowników Carminat Guidage informee w serwisie powiedziano mi, że nie ma i nie będzie map RP do Carminat 5000.

Mam nadzieję, że ktos wyprowadzi mnie z błedu.

 

[ Dodano: 2007-08-23, 09:34 ]

Mam taki model Craminat Gudage informee

 

[ Dodano: 2007-08-23, 09:39 ]

Swoją drogą nic to nie wyjaśniło bo do tej pory nie było mowy o takim modelu 7411.

post-3036-1187424162_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy może mi ktoś doradzić jak zmienić język w navi w moim aucie? Interesuje mnie jak zrobić język angielski

 

Po sprawdzeniu CPU i Cd romu mam następujące dane: (po włosku)

 

CPU

Configuratzione: 0007

Tipo UCC: UCC 3

Versione Software: 460

Data produzione: 22/03/2003

12NC: 31111172074

 

CD ROM

Modello

ver hardw: 0122

Ver softw: 0461

Sett prod: 11

Anno prod: 03

Ver. softw. CSB: 4.32

 

Próbowałem nagrać na płytę to oprogramowanie do nav4 ale niestety wszystkie paczki jakie znalazlem udostępnione w necie sa uszkodzone bo programem ultra iso nie mozna sprawdzic co jest w tych obrazach. Po nagraniu Navigacja za kazdym razem plyte wypluwa przy probie zmiany języka.

 

Skonczyły mi się pomysły co do niej wgrać żeby zaczeła do mnie gadać w bardziej znajomymy języku.

 

Dziękuję za pomoc i porady

 

Pozdrawiam

 

ChristophG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beki jest na necie obraz płyty ISO GPS Renault Carminat 2006 o pojemności 618 MB lecz w programie pokazuje że obraz iso na złą ilość bloków spotkaliście się z tym?

 

[ Dodano: 2007-08-24, 20:43 ]

W związku z tym, że mamy problemy z dobraniem płyt do navi monochromatycznej szukam chętnego który jest 100 pewny że chodzą u niego mapy A26 t.j SH3 i zrobi testy mapy czy działa u niego. Chętnego proszę na priv. Kopię roboczą oryginału prześlę pocztą. No chyba, że jest ktoś spod wrocka i ma np SH3 to podjadę.

 

[ Dodano: 2007-08-24, 22:32 ]

A może ktoś kto ma model 7401-7410 i jaki ma napiszę numer serwisowy części na naklejce mojego (powyżej) to zaczyna się od 820030085 itd. Interesuje mnie czy w tych modelach też jest 8200..... czy 77........ .

 

[ Dodano: 2007-08-25, 09:01 ]

No to teraz jest szok patrzcie i słuchajcie:

Schodzę dzisiaj do garażu zgodnie z tym co pisał Arb wchodzę NAVI dalej Settings wciskam razem FLAGĘ+MENU+OK i jest :

 

 

Załączniki źle się wklepiły należy patrzyć od dołu co się działo . Ale to nie ważne mozęcie u siebie zobaczyć jakie macie wrsje map ????? Bo już jestem pusty jak baniak. O co biega i jakie mapy czyta. pomocyyyyyyyy

post-3036-1187979369_thumb.jpg

post-1-1187979369_thumb.jpg

post-1-1187979370_thumb.jpg

post-1-1187979371_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam złą informację dla uzytkowników Carminat Guidage informee w serwisie powiedziano mi, że nie ma i nie będzie map RP do Carminat 5000.

Mam nadzieję, że ktos wyprowadzi mnie z błedu.

Wyprowadzam Cię z błędu: mapy z Polską do Carminata 5000 możesz dostać w polskim ASO.

Wersja A26 czyli do SH3. Tylko A26. B26 nie ma.

 

Bo tak na chłopski rozum zapłacić 800 w servisie za kiepska mapę

Ile??? ponad 1200 zeta mi powiedzieli w Katowicach... inna sprawa to rzeczywiste pokrycie, może być kiepsko,

jak jechałem Citroenem C6 z oryginalną mapą Polski to się mało nie przekręciłem z wrażenia: dupa nie pokrycie, w Katowicach to miał chyba tylko ze 20 ulic, o numerach nawet nie ma co marzyć :-(

natomiast jak jechałem z mapą TeleAtlasa Polska/Czechy/Słowacja/Węgry (tą co pasuje do kolorowych Carminatów), to było nieźle

 

do kiepskiej navi

nasza navi nie jest kiepska, jeżdżę z nią po Reichu i jest super, ale tam jest precyzyjna mapa

 

Swoją drogą nic to nie wyjaśniło bo do tej pory nie było mowy o takim modelu 7411.

było, było... :D ja mam taką navi... SH1... niestety z mapą A26 nie funguje :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy :D po raz kolejny trułem dupe w serwisie w swojej zapadłej wiosce na końcu świata a trułem na ten sam temat map polski co carminata 5000 z czytnikami SH1 i facet mi powiedział tak. Proszę jechać i popytać w sklepach które zajmują się montażem nawigacji w samochodach. i co ................ powiedzieli że mogą takie płytki sprowadzić a nawet skopiować i sprzedać taniej , ale jak powiedziałem o renault to mówili że z tym jest większy problem bo trudno zdobyć. Popytajcie w swoich miastach może komuś się uda zdobyć.

 

[ Dodano: 2007-08-27, 14:13 ]

tacim,

sprawdzałem to oco mnie prosiłeś umnie sprawa wygląda tak samo. mój czytnik też jest sh1 (7401) wersja jest ta sama. Sprawdziłem też info w renault można zakupić pakiet 4 płyt i mi podali że to kosztuje 1276zł. i nie ma pewności że to będzie to. Myśle że dam sobie spokój z carminatem i pomyślę nad normalną nawi za kótrą dam 1000 i będzie polska z pokryciem 2 do 3 razy większym niż w carminacie.

post-2387-1188214602_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!