Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

powiedzieli że mogą takie płytki sprowadzić a nawet skopiować i sprzedać taniej , ale jak powiedziałem o renault to mówili że z tym jest większy problem bo trudno zdobyć. Popytajcie w swoich miastach może komuś się uda zdobyć.

Moim zdaniem należy zacząć od ustalenia czy płyta B26 z Polską w ogóle została przez Navteq wyprodukowana...

Ja NIGDZIE jej nie widziałem i NIGDZIE o jej istnieniu nie słyszałem.

Także w ASO.

Wszędzie tylko A26 do SH3.

Niestety.

 

PS. Chciałoby się zadać pytanie Beckerowi i Renault jaki jest sens wypuszczania dwóch typów tej samej navi (Carminat 5000) i produkowania dwóch rodzajów map, a w zasadzie nieprodukowania map do jednej z nich (SH1)?

Moim zdaniem jest to nabijanie klientów w butelkę na zasadzie: sprzedaliśmy wam fajne auto z fajną navi, ale teraz to wiecie, mamy nowe mapy ale kupcie sobie nowsze auto to wam zadziałają. Czyli po naszemu: frajerzy bujajcie się!

Inaczej jest z Carminatem kolorowym, płytę z niego włożyłem niedawno do navi w BMW i funguje. Czyli da się, tylko trzeba chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No macie Panowie rację na B26 w 100% nie ma RP (potwierdzone w serwisie).

Chore z jednej strony, że skoro robią A26 z RP to B26 już nie. Ale i tak muszę wsadzic do swojej SH3 aby się wku..... że na porawdę nie czyta hehe.

Meszuzel dzięki za foto.

Tak dla jasności z tego co stwierdziłem mapa B26 i A25 mają po 4 CD z tymi samymi państwami czyli muszą być ewentualnie bardziej dokładne choc wcale tak być nie musi.

 

[ Dodano: 2007-08-28, 09:36 ]

No i stało się SH3 nie działa buuuu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co jest grane. Mam dwa rodzaje płyt do SH1 jedne z 2003 roku drugi komplet jest nowszy ale nie wiem który (może 2005) kiedy były wgrane dane z płyt z 2003r to miałem inną wersje niz przy płytach nowszych.

 

TACIM przepraszam że wprowadziłem cię w błąd

 

[ Dodano: 2007-08-28, 21:18 ]

Mam pytanie do programistów:

pliki na SH1 i SH3 są tymi samymi plikami różnią się tylko albo aż terścią czy nie da się tego skopiować do plików czytanych w czytnikach SH1. Może to jest bardzo śmieszne o co pytam ale czasem z banalnych pytań rodziły się ciekawe tezy.

post-2387-1188295201_thumb.jpg

post-1-1188295201_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurak_bu, nagrałem to, ale to jest wersja 3.76 którą już mam :-| Czyli nadal poszukuję softu NAV5 4.61 :roll:

 

Witam ! ja też poszukuję softu w tej wersji.Też mam obecnie wersję 3.76 i nie mogę zmienić języka na angielski programami podanymi na FTP.Powyślałem że będzie można to zrobić wgrywając soft v. 4.61 i wtedy zmienić język programem z FTP.Problem jednak w tym że nigdzie nie mogę znaleźć tego softu.Też ściągnąłem ten który jest podany w linku powyżej ale to wersja 3.76.A może ktoś z kolegów kto ma wersję 3.76 zmieniał język na angielski i powie jakiego softu użył?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczoraj poczytałem Wasze forum i troszkę dzisiaj powalczyłem dzisiaj z moją Navi ale poległem, nadal mam francuski i niemiecki. Nie przyjmuje mi płyt z językami czy softem, mam mapkę 2006 Pl,Cz,Sł,H i wszystko śmiga ładnie.

siedziałem dzisiaj w autku i nagrywałem 4 razy płytkę CD-RW w kolejności:

NAV4.rar

Renault_Carminat_NAV4_SystemCD__Langues__Ver_25.rar

Renault_Carminat_Nav5_Language_Cd_v4.61_Iso.rar

NAV5.rar

 

Moja wersja navi to:

2f452c7bfdd25750.jpg

 

Laguna rocznik '99

Jeśli komuś udało się wrzucić inny język to proszę o info.

Pozdrawiam

crazytomi

Renault Laguna Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Traffica z 2007 roku z navi carminat. Nie moge poszukac do niego mapki polski :/ Nie wiem nawet jaki model mam tej nawigacji :/ pomoze mi ktos ??

 

[ Dodano: 2007-09-10, 21:23 ]

A tak wyglada moja navi carminata:

 

93d7cf04ca3a47e5med.jpg

 

A to informacje na temat softu:

 

e372bfab6a7c35a8med.jpg

 

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam spory problem , korzystając z waszej uprzejmości i porad zmieniałem język w mojej nawigacji. Problem polega na tym, że system zawiesił sie po rozpoznaniu płyty i zatwierdzeniu zmiany. Mam teraz czarny ekran i zero reakcji. Nie miga czerwona lampka w czytniku, brak reakcji na naciskanie EJECT. Próbowałem resetować, wyciągając bezpieczniki ale to pogorszyło tylko sprawę, przestało działac radio... Dodam, że trwa to już kilkanaści godzin. Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jak juz wczesniej pisalem posiadam nawigacje carminat ktora czyta plyty A26 prosze o jakas pomoc jak uruchomic to paskude bo caly czas pisze cos w stylu wloz plyte cd do nawigacji...macie jakas mape czy cos? prosze o pomoc bo troche mnie wkurza ten niemiecki napis jak sie przelaczy na navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!