Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

[Cięcie]

 

Witam!

 

Ktoś z Waszego klubu przesłał mi na @ soft i udało się zmienić język. Dzięki ;)

Jeśli ktoś potrzebuje informacji do navi Carminat 6000 to co wiem to pomogę ;)

http://renaultlaguna.pl/forum/viewtopic.php?t=10368

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Cięcie]

 

Ja też już zmieniłem język. Udało mi się softem o nazwie Renault_Carminat_NAV4_SystemCD__Langues__Ver_25.rar . Inne nie działały. Nie wiem jaki mam model Carminata i jak to sprawdzić. Mam kolorowy wyświetlacz. Niestety chodzi mi tylko ta mapka z Polską, Słowacją, Czechami i Węgrami z 2006r, która nie jest za dokładna. Nowsze mapy mają te same nazwy plików a mimo to czytnik ich nie czyta. Może znajdzie się ktoś mądry i wyjaśni dlaczego?

 

Proszę nie cytować postu 1:1 jeśli odpowiadasz bezpośrednio pod nim - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fryzjer

Mam podobny problem. Mam trafica z 2007 roku. W zestawie mialem tylko plytke z mapa niemiec i głównymi drogami Europy. (w naszej okolicy czyli w WLKP sa takie drogi jak a2 i stara a2. Kilka głównych ulic Poznania i to wszystko) Udało mi sie poszukac mape Francji ale innych nie moge znalezc :/ I mam jeszcze pytanie, czy masz dodatkowy czytnik map w schowku czy nie? ja nie mam jest jedna mozliwosc jeszcze... mozesz kupic mapke --> link do mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w nowej megance mam nawigację carminat podobno5 z kolorowym wyjeżdżającym panelem i zmieniarkę cd. Nawigacja to żadna jak płyta jest do d...

mam płytkę - europa wschodnia trochę głównych dróg ,kilka planów miasy i dużo białych plam - jednym słowem do dupy. i nie da się z tym podróżować.

Gdyby ktoś z wielkopolski chciał sprawdzić czy moja mapa chodzi w jego navi i odwrotnie to chętnie.zwłaszcz jeżeli masz mapę Polski.

Czy ktoś na takich karminatach używał innych programów? i jak to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem kolejnym nowym uzytkownikiem tego forum. Ilosc wpisow jest conajmniej niezla. Niestety temat nr 1 ( pocztkowy ) a mianowicie Carminat 5000 i jego polska nawigacja zostal zapomniany. Wczytujac sie dosyc gleboko we wszystkie Wasze wypowiedzi dowiedzialem sie ze mam Carminata5, ktory czyta plyty SH1 czyli B:) Licze ze jakas madra glowa znajdzie i na ta "TWARDA SZTUKE" jakis sposob aby w koncy wgrac mape PL. Musi byc jakas mozliwość.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

I wanted to change language and every time i got message invalid cd.

I have same problem as Janko that wrote before me.

 

I tried to update my carminat with NAV5-Toutes_versions.nrg.It said that cd version is 3.76 and mine is 3.50. i selected yes.

I got a message Please wait ...

I waited for more than 30min and carminat restarted.

I got same message when i inserted cd first time... NOTHING HAPPENED.

My software was same as before.

 

it is 0350 3.01.

When i access system information over menu with password 4112 i got this

 

UCC 3

0376

3.01

 

I can't change language as before doing update. It says invalid cd in navigation computer.

 

I tried update procedure with cd that Tomash1 gave link to(it worked for Janko) NAV5.rar

One cd i burned with nero speed 4x disc at once/96

Second one i burned with alcohol 120 24x speed.

I burned both on verbatim media super azo. made in india.

 

Besides that i have other problem that might be connected with this one.

When i eject my renault card and computer makes complete shutdown after 1min it forgets everything that i made. I can change destination to croatia(split) language to french scale to 100m, i erase something from address book(that is from previous owner of car) and i add my location. After shutdown he forgets everything, language is back to Dutch, It forgets even address book changes, location that i erased is back and destination is back to Italy(Roma)...

 

Please help me,

 

Best regards from Croatia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na tym forum, czytałem wasze posty i mam pytanie czy komuś udało się zmienić język w swojej nawigacji i jeżeli na tej płycie są pliki takie jak pokazywał „Janko” to jest-

CSB

_____0104

_____RNT_R5

_______app_sw

___________csb_load

_______sw_rel.tbl

 

_____0105

_______RNT_R5

_________app_sw

___________sw_rel.tbl

 

_____csb_version.txt

 

V_3

_____RRR

________0101

____________RNT_R5

________________app_sw

_____________________bsw2

_____________________navboot

_____________________usw_bsiprocs

_____________________usw_load

_____________________usw_modules

_____________________usw_stdprocs

________________lowboot

________________loader.ini

________________lng_rel.tbl

________________sw_rel.tbl

 

_____Voices

_________0420

____________d_f.csf

____________d_f_b.csf

____________d_m.csf

____________dk_f.csf

____________e_f.csf

____________e_f_b.csf

____________e_m.csf

____________f_f1.csf

____________f_f.csf

____________f_m.csf

____________gb_f.csf

____________gb_f_b.csf

____________gb_m.csf

____________i_f.csf

____________i_f_b.csf

____________i_m.csf

____________nl_f.csf

____________s_f.csf

____________usa_f.csf

____________usa_f_b.csf

____________usa_m.csf

____________usa_mj.csf

____________voice.lst

 

Copyrightnotice

To mogę spróbować zmienić język na polski . Jak ktoś ma działającą płytę a chciał by spróbować to proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym uzytkownikiem forum klubowego.... i na progu zaznaczam ze kompletnie nie znam sie na elektronice samochodowej. Jednak bardzo przydałaby sie nawigacja

 

Kupilem auto w tym roku w Niemczech, renault megane grandtour 2007 full opcja bez skóry. Znajduje sie w niej nawigacja z ładnym wysuwanem wyswietlaczem kolorowym.

 

Troche krazylem w okol tematu mapy Polski do tejze nawigacji ale jest troche lipa. Przewertowalem cale forum. Czy ktos rzetelnie moze mi pomoc????

 

potrzebuje plyty do nawigacji... prawdopodobnie jest to carminat 8200 ale nadal nie jestem pewien.

 

Mam plyte na niemcy i moze podam z nie wszystkie dane zeby ulatwic wam sprawe:

 

DEUTCHLAND V26

CARMINAT NAVIGATION INFORMEE 2

cd part No. T1000-10361

Pack No. T1000-10352

RENAULT CD ref. 8200610601 (4R)

Deutchland V26

TMC- traffic massage chanel

 

 

Bardzo prosze o jak najszybsza pomoc. Dodam jeszcze ze pragne sprzedac plyte na niemcy- ma ona tez wszystkie stolice europy :-)

 

pozdrawiam MARYNIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to są te najnowsze mapy (format SH1 oznaczenie 77 11..) które pokazały się na stronie http://www.renault-aftersales.de - ale tam były błędnie opisane i kosztują więcej.

 

Ja szukam map SH3 oznaczenie

8200764256

8200764258

8200764261

8200764263 ta zawiera Polskę

 

lub cały zestaw 8200764264

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!