Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

Można to sprawdzić w Menu:

angielskie: Navigation : * Settings : System Information : Configuration i sprawdzamy linijkę SW Number:

niemiecki: Navigation : * Einstellungen : Systeminformation : Konfiguration i sprawdzamy linijkę SW Nummer:

francuski: Navigation : * Configuration : Information systeme : Configuration i sprawdzamy linijkę Version logiciel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem tu nowy no i nie o Meganke czy o Scenica mi chodzi.

Konkretnie o Vel Satisa a jeszcze konkretniej o navi Carminata. Kolega dstorm pisał o sprawdzaniu softa i sprawdziłem 4.25!!!!

Jak zaktualizować a właściwie skąd zassać? Rok produkcji mojej Versalki 2003 Carminat 8000.

:mrgreen: :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Intensywnie poszukuje plyt z mapami Polski (chyba to nr. 4) do nawigacji Carminat 1.

Plyty maja oznaczenie A27 (lub nowsza A28) - sh3.

Kiedys mozna bylo te pierwsza sciagnac z neta bez problemu - teraz widze za na osiolku brak zrodel (nie ma calosci plyty nr. 4).

Byc moze ktos z szanownych forumowiczow takowa posiada i chcialby sie podzielic.

 

pozdrawiam, Rafal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy taka navi obsługuje tez mp3?

a1c7_1.JPG

Widziałem tez tak samo wyglądające radio ale z napisem cabase i mp3 dodatkowo - wiec zgaduje ze to z napisem oblugiwalo.. a to ze zdjecia nie wiem - zastanawiam sie nad zakupem imam problem :mrgreen:

 

Moze ktos ma takie i jest w stanie powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

 

ost stałem sie posiadaczem laguny II z 2001 rok, mam w srodku carminat 8000 i mam nastepujacy problem: (nie doczytalem sie zeby ktos mial podobny:)

 

wsadzilem plyte z update do wersji 3,76. Po jej odpaleniu pojawil sie na wyswietlaczu napis

 

SYSTEM INSTALATION czy cos takiego z info ze do 3 min zostanie zakonczony proces aktualizacji mogjego systemu (samochod z wlaczonym silnikiem pracowal cos kolo 30 min) po czym pojawil sie komunikat ze instalacja sie zakonczyla i za chwile po ponownym uruchomieniu pojawi sie menu w nowej konfiguracji. Po chwili zniklo i pojawil sie czarny ekran. Plyta z czytnika sie wysunela i to praktycznie wszystko. Ekran pozostal czarny nawet po ponowny uruchomieniu zaplonu :mrgreen: puscilem up date ponownie i tak samo. niestety mam teraz czarny wyswietlacz i nie wiem co zrobic. W servisie renault spiewaja 500 za cd z up date + robota. Troche mnie to przerazilo. Czy moge liczyc na wasza pomoc??

 

[ Dodano: 2009-01-14, 13:03 ]

juz wiem, wlasnie jestem po rozmowie z kolesiem naprawiajacym takie rzeczy, aktualizacja 3.76 uszkodzila pamiec navigacji. koszt naprawy to 200 zl! wiec proponuje zastanowic sie czy warto samemu wgrywac upgrady do carminata :mrgreen:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7412 oraz 7430 czyta mapy SH3 - płyty do niej mają oznaczenie A reszta analogicznie jak wyzej A25, A26

 

Witam

Czy ma ktoś mapy do tej właśnie nawigacji? Ja mam A27 CD2 tylko oryginalne (było w navi) - reszty brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
tak jak w temacie najnowsza mapa vdo navteq 2008 z takimi państwami jak

 

Österreich, Tschechische Republik, Polen, Slowakei,

Kroatien, Estland, Lettland, Litauen, Slowenien, und Ungarn, erfreuen sich

immer größerer Beliebtheit bei Geschäftsreisenden und Urlaubern.

 

Chłopaki czy ma ktoś te wspaniałe linki ze strony 9 do tych wspaniałych map ? Bo mi nie działają...?

 

[ Dodano: 2009-02-09, 16:30 ]

Dobra to z innej beczki jak można zmienić kol. podświetlania w navi 8000? Po włączeniu w aucie światłe przestawia się ona automatycznie na tryb nocny ? Można to jakoś zmienić mam wer. niemiecką więc ni w ząb nie kumam menu w tym języku ( jeszcze gorzej z francuskim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a ja powiem tak pierwszy post brzmi "jak ustawic godzine w zegarku?

jak ustawic godzine na wyswietaczu" także powracając do tego pytania jak ustawić godzine w radiu carminat nie wiem jakie to ale dokładnie takie jak na linku - http://www.allegro.pl/item574346914_renaul...minat_navi.html - radio posiada pilot w kierownicy ale przytrzymanie dolnego przycisku tego który zatwierdza kod radia nie działa : ( a na żadnej stronie nic o tym nie pisze jest instrukcja do innych seryjnie montowanych radiodtwarzaczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!