Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

No to zostało Koledze przetestować obie wersje po kolei:

1. Pozostawić włączone radio przez 20 (30)min (bez zapłonu) i powinno się samo

zrestartować i wrócić do ustawień początkowych. <ok>

2. Wyjąć radio, odłączyć wtyczki i wyjąć bezpiecznik z obudowy radia (jak dobrze

pamiętam powinien tam być) i pozostawić radio na 20 - 30 min, jeżeli jest

podtrzymanie, to powinno się rozładować.

Po którymś z tych zabiegów w lustrze powinna być <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak się wbijam ale mam problem jestem początkującym forumowiczem <ok> Mam vel satis 2003 r i mam problem z navi. mam ją w schowku CARMINAT navigation wchodziłem w menu i jest tak

HW number 0122

SWnumber 0461

Prod week 11

Prod year 03

CSB SW NUMBER

i właśnie mam problem --jaki mam model nawigacji???? , i jak można zdobyć mapkę???? POLSKI . Z góry dziękuje i pozdrawiam :] :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem w necie soft do waszych Carminatów 8000 (kolorowy wyswietlacz)

Soft zmienia jezyk na polski. Przystosowany dla wersji conajmniej 5,30 (czyli nie mniej niż SW 0530)

Niewiem czy dziala bo mam starsze navi i nie mogle przetestowac ale kto ma 5,30 niech sprawdzi i podzieli sie wrażeniami

link:

http://rapidshare.com/files/244366552/Rena...v6_2Pl.rar.html

mirorr

http://www.megaupload.com/?d=77001NLM

kto to sciagnie niech to da na jakis serwer i poda link

Mile widziane soft do starszych wersji

Proszę zapoznać się z regulaminem forum i zasadami pisowni postów. U nas samo kliknięcie akceptuję nie wystarcza :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że ktoś skopiował mój soft i gdzieś wrzucił.

i to ktoś z mojego regionu (wlkp). ciekawe czy nick ma sugerować, że to ja jestem? (bo mam na imię Leszek).

niestety zrobił to bez mojej wiedzy.

też sugeruję nie korzystać z takich linków. Nie tylko dlatego, że ja na tym stracę.

Są też inne powody. Np. niewiedza jak prawidłowo wykonać update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z fabryczną nawigacją w scenicu na wyświetlaczu wyskakuje komunikat "brak płyty CD włóż płytę". po otwarciu schowka pod siedzeniem rzeczywiście zobaczyłem że płytka jest wysunieta myśle sobie to trzeba ją z powrotem wsunąć. Wkładam płytkę a na wyśiwtlaczu pojawia się ten sam komunikat i płytka samoczynnie się wysówa co jest??

wie może ktoś co się dzieje....

Proszę o jakąś wskazówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem moją navi carminat 5000 dla kolegi który troche sie na tym zna i powiedział że restet w tym wypadku nic niepomoże. :-( Jest "wywalony" soft. :-( Jeśli ktoś mógłby mi wysłać linka z softem do carmina 5000 i instrukcją jak go wgrać byłbym bardzo wdzięczny. ;-) :!:

 

Ludzie no zmiłujcie się przetrząsłem pół internetu w poszukiwaniu softu do car. 5000

Znacie może jakieś linki? Mogą być nawet jakieś stare wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam kolorową navi o parametrach:

dane z navi HW-Numerr 0101

Sw-Nummer: 0500

CSB SW-Nummer: 4.32

język tylko FR i DE, mam też oryginalną płytę z innymi językami m.in. EN, ale nie chce mi ich instalować

PL mapy oczywiście nie ma

Czy jest jakiś sposób na to aby zainstalować na tym PL język no i oczywiście PL mapę?

pozdr.

g.

Tak tez jest czytelnie, jeśli już musisz posta artystycznie napisać, to w puste miejsca zamiast podwójnych Enter-ów szlaczki powstawiaj :-? - gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!