Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat Guidage informe


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jak to miło wrócić do swojego wątku :) ale do rzeczy. Mam problem z Carminatem 8000.

Wypaliłem mapy Navteq VDO 2008 Q2 Eastern Europe i sprawa wygląda tak wyciągam płytę ze schowka i wtedy navi prosi o włożenie innej. Wkładam tą wypaloną i dziwna sprawa. Nawigacja restartuje się w kółko. Wyłącza się po czym wstaje pokazuje się logo renault i od nowa... Co robię źle ?

 

Jeszcze jedno może się przyda:

Part nr:

HW nr. 0122

SW nr. 0461

Prod week 34

Prod year 03

CSB SW NR. 4.32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Samochod z kolorowa nawigacja z 2005r

 

HW-Nummer: 0101

SW-Nummer: 0500

Prod. -Woche: 41

Prod. -Jahr: 05

CBS SW-Nummer: 4.32

 

Mam soft do niego ale po wlozeniu plyty caly czas pisze Prosze Czekac (po niemiecku) i tak przez nawet 1h. Moze wie ktos dlaczego. Szukam tez do niego mapy polski (chyba czytnik tylko CD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym wykonać update nawigacji w Grand Espace z 2005r.

wersja z kolorowym wyświetlaczem (więc jak rozumiem po przeczytaniu tego wątku Carminat 8000)

 

dane z nawigacji:

configuration 0217

ucc: UCC3

software version: 470

Prod date: 01/24/2005

12nc: 311111720275

checksum: C3DA

 

interesuje mnie update nawigacji + aktualne map (w tej chwili są bodajże z 2006 roku - bardzo słabe pokrycie)

proszę o informacje jakich map/softu szukać, skąd ewentualne pobrać czy też zakupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam renault i carminat 8000 chcialem zaktualizowac system.

Po wlozeniu plyty zaczelo sie wgrywac nagle pik, ekran zrobil sie czarny, plytka nie wychodzi z czytnika, zero reakcji na NIC

 

Płytka z neta

Carminat Navigation Informée Nav6-Version

 

POMOCY

post-17908-1246374818_thumb.jpg

post-1-1246374818_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :mrgreen:

W środę zainstalowałem mapę Polski( Sh3 A28 )do nawigacji Carminat 1.

Wbrew opisom z forum odbyło się to bardzo szybko( poniżej 2 minut).

Wszystko działa bez zakłóceń, przy czym nawigacja 'zna' niewiele miejscowości i ulic. Jako bajer może być, jako mapa niekoniecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!