Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

tylna belka od meganki z 2001r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .

Wczoraj odebrałem auto po naprawie (regeneracja belki tylnej, wymiana szczęk h-ca, cylinderków i linek h-ca ręcznego, wymiana osłony przekładni kierowniczej) za wszystko zapłaciłem 500zł. Co prawda jestem stałym klientem w tym warsztacie i jak na razie jestem zadowolony z ich pracy. Zestaw naprawczy do regeneracji belki 130zł. Meganka jest 1997roku.

Pozdrawiam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Na wstępie napisze że dużo dałeś ale w warsztatach tyle biorą ;/ mi mechanik powiedział 400zł za wymiane i w tym momęci zabrałem z tamtąd samochód :mrgreen: sam se to zrobiłem ;) 400zl zostało w portfelu ;) co do belki lepiej założyć tam z HB lub sedana a rok nie ma znaczenia (przy belce rurowej przy pełnym obciążeniu samochodu bedziesz czuł na nierównościach jak amortyzatory się "kończą" tzn będą tak złożone że bedą udeżały o góre) wszędzie jest czterodrążkowa tylko coupe i cabrio masz rurową co do belki mam identyczną do sprzedania za 150zl oddam potrzebujacym razem z bebnami (łozysko w jednym do wymiany)

Tu macię wiecej info:

http://megane.com.pl/viewtopic.php?p=13821...6db176b4#138213

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Podepne sie pod temat tylko ze mam takie pytanie otoz musze szwagierce w classicu wymienic belke, i teraz moje pytanie bo ona nie ma abs-u czy jak dam belke z wersji z abs czy bedzie cos nie tak ??

 

 

REGULAMIN

5. Użytkownicy forum muszą stosować się do zasad poprawnej pisowni, ortografii i sposobu logicznego formułowania myśli pełnym zdaniem. Nie jest stosowana żadna taryfa ulgowa dla użytkowników z różnymi dysfunkcjami w tym zakresie. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na pisanie polską czcionką aby wypowiedź była czytelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Panowie mam scenika 1999r 210tyś przejechane, zaczynam mi się "rozkraczać"tylna belka koła rozchodzą się na boki szczególnie lewe. czy to wina tylnej belki??? raczej tylne zawieszenie nie stuka, luzu na łożyskach kół nie ma amorki są ok. mam wrażenie jakby tył trochę usiadł, czasami jak jadę w 5 osób dobijają mi amorki. Tyne zawieszenie nigdy nie było robione. Proszę o sugestie co mogło się uszkodzić, gdzie mam szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!