Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Warto czy jednak cos z nia nie tak?


Hubertg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wygląda ładnie(aż za ładnie) pytanie tylko co robi ta tajemnicza część luzem w bagażniku? To chyba cewka. Kolejny temat to czy warto inwestować i płacić za tak wysoką wersję wyposażeniową (ta nawigacja to pewnie i tak nie do wykorzystania w Polsce)? Bo może warto poszukać wersji po liftingu z 2006 roku? Ja mam ph 2 a moja rodzina ph1 i widzę różnicę w jakości (cewki są już inne,przepustnica made in germany,komuter po polsku ). A co do tego auta to mnie zastanawia duża ilość pyłu na górnej ramie drzwi z lewej i prawej strony - czyżby ktoś naprawiał dach i pył lakierniczy został w tym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat to czy warto inwestować i płacić za tak wysoką wersję wyposażeniową (ta nawigacja to pewnie i tak nie do wykorzystania w Polsce)?
warto ją mieć, uwierz. Navi jak najbardziej działa w Polsce i gdzie tylko jej dasz mapę ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto inwestować i płacić za tak wysoką wersję wyposażeniową

Własnie taką wersje chce nabyc <ok>

 

Jak to bywa z autami sprowadzonymi, nigdy nic nie wiadomo.Zastanawiajaca jest dośc niska cena.Przynajmniej licznik nie byl kręcony ;-)

 

A co do tego auta to mnie zastanawia duża ilość pyłu na górnej ramie drzwi z lewej i prawej strony - czyżby ktoś naprawiał dach i pył lakierniczy został w tym miejscu

Taki egzemplarz wymaga dokładnego sprawdznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudów nie ma. Wystarczy wejsc na kilka serwisów z autami z Francji zeby sie przekonać, że tak wyposażonego auta z 2005r w tej cenie NIE MA. Mocno walony na co wskazuje m.in pogięta tablica rejestracyjna. <ok>

Z drugiej strony walony nie znaczy zły. Na stacji diagnostycznej powinno się wszytsko wyjaśnić :idea: Mozna na przykład usłyszeć "No czołg w niego nie wjechał" :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubertg, jesli interesuje cie pewny i zadbany samochód to mam taką Megane II do sprzedazy <ok>

Jest to Megane II w wersji sedan z silnikiem 1.6 16V. Jest to auto mojego ojca zakupione w 2006 r. w jednym z lubelskich salonów Renault jako nówka. Ojciec jest jego pierwszym włascicielem. Przebieg to 43 tys km. wersja wyposażenia to Sport Way + skórzna kierownica, alumy, oraz oryginalne chromowane nakładki zabezpieczajace progi. Kolor srebrny matalic. Samochód nigdy nie było rozbity i nie brał udziału w wypadku czy stłuczce.

Jesli interesuje Cię to auto to pisz, podam wiecej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!