Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy warto kupić Scenica II 2,0 benzyna


markusK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanie czy warto kupić scenica II z 2 litrowym silnikiem benzynowym ,ma przejechane 32 tyś ,sprowadzony ,do malowania 3 elementy i sprowadzony z Niemiec ,sprawdzałem w naszym serwisie wiec stan przejechanych kilometrów sie zgadza ,i rok 2003 z grudnia ,co wy na to ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli widziałeś jak był rozbity i zrobiony jest porządnie to warto. wazne żebyś nie nacią sie na minę (sprawdz elektronikę !!). Przed zakupem zleciłbym oględziny komuś z ASO kto zna sie na rzeczy. Jesli powie, że wszystko zrobione jest dobrze to można brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ,robię w ciągu roku 10 tys ,a dziennie może z 6-10km,więc podejrzewam że w gaz nie ma co się pchać ? ,i mieszkam w małym mieście więc korków takich wielkich nie ma

Czy to jest dużo na taki silnik ?

Jak miałem Mazde 323 BJ to za 100 zł robiłem po mieście prawie 300 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie

Zadzwoń lub przejdz się do najbliższego ASO podaj im VIN i powiedza ci kiedy auto było kupione, w jakiej specyfikacji wyposażenia, w jakim kolorze, kiedy ostatni raz była na przeglądzie i przy jakim przebiegu.

 

Regulamin forum się kłania odnośnie cytowania i pisania postów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a jeszcze mam takie pytanie ile spala ten silnik 2,0 16v benzyna ?

 

Ile spala benzyny to nie wiem, bo jeżdżę na LPG więc jest tak:

minimalne spalanie na trasie (jazda emeryta max.90km/h) - 7,5l/100km

normalne spalanie na trasie - 9l/100km

autostrada 130-140km/h - 10.3l/100km

autostrada 160-180km/h - 13-14l/100km

miasto zakorkowane typu Wrocław 12-14l/100km

miasto w zimie totalnie zakorkowane nawet 16l/100km

średnie miasto/trasa 50/50% na 17.556km wynosi 10,8l LPG/100

przy benzynie będzie jakieś 13-15% mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, ale mówimy o średnim spalaniu na 100km. Mnie też pokazuję 0,8l/100km jak jadę z góry na biegu jałowym, a jak wjeżdżam pod górę i jeszcze kogoś wyprzedzam to pokazuje 22l/100km , oczywiście chwilowe spalanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ;-)

To jeden ze sposobów na ekonomiczną jazdę czyli hamować silnikiem, wtedy wtryskiwacze czy to benzynowe, diesla czy gazowe są wyłączane przez komputer, a przy około 1100obr. włączą się lub gdy przyciśniemy pedał przyspieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!