Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

katalizator


Gryzorek

Rekomendowane odpowiedzi

a co zrobić gdy katalizator padł a po instalacji nowego zapala sie kod błędu że kat nie sprawny ?

Mam taki sam problem, nawet sonde wymieniłem ale po dwóch dniach wywala znowu lampke i jest jedna rzecz druga sonda ma cały czas ta samą wartość tzn. 409,92mV. A poza swiecaca lampką zadnych innych objawów niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zakładałem i kable zaprasowywałem a znam sie troche na tym bo nasza firma zajmuje sie automatyzacja wiec chcac niechcac kabelkologia jest mi troche znana. ale dzwoniłem do firmy gdzie kupowałem sonde i musze znalezc gwarancje bo po niedzieli bede w łodzi to im ja podrzuce. ale moze masz racje zaraz wykrece sonde i przejrze połaczenia bo pozniej wymieniali mi katalizator i moze pociagneli za kabel a po drugie ten kabel ostatnio wisi wiec moze zaczepiłem zaraz sprawdze podepne pod kompa i napisze

 

[ Dodano: 2008-09-20, 12:13 ]

no niestety kable sa podłaczony dobrze a sonda dalej ma 402,92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że uwielbiasz lakoniczne wypowiedzi, ale nie przeszkadza to w czytaniu..

zaraz sprawdze podepne pod kompa i napisze

Może nie ma co sie z nia bawić tylko podjedź do gostka i wymień ją - sprawdzając czy to aby na pewno dobry model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model dobry miernik sprawny, co do lakonicznych odpowiedzi to jak sie rozpisze to napewno nikt juz niebedzie wiedział o co mi co mi chodzi. Jak znajde gwarancje to ja oddam tzn sonde bo jest na gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnei dzisiaj wywalilem katalizator bo brzeczal. Wkrecalem w niego juz wczesniej wkrety do kartongipsu ,na chwile sie uspokoilo ale znowu zaczelo brzeczec. Pozatym z wydechu smierdzi spalinami jakby kata nie bylo wcale wiec pewnie juz nie spelnia swoich zadan... Auto ma przejechane 230000km.Po wujeciu i zajrzeniu w niego ceramika jest cala ,nie powypalana, wiec zaraz pojdzie na Allegro <czerwona>

Wstawilem zamiennik z tlumikiem i jest git ,auto cichutko chodzi ,a co do przyspieszenia...nie zwrocilem na to uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!