Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyświetlacz radia


Rekomendowane odpowiedzi

W momencie zapalenia świateł wyświetlacz od radia przestaje być podświetlany, widać że coś wyświetla ale bardzo słabo, czy jest jakaś regulacja podświetlania i gdzie jej szukać, albo czy jest możliwość żeby wyświetlacz był podświetlany cały czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja podświetlenia jest po lewej od kierownicy przy regulacji świateł. Nie wiem czy obejmuje to również wyświetlacz do radia. :-/

Mówię na podstawie Megii II.

 

Jak sprawdzę czy działa z radiem u mnie to napisze. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli posiadasz Megankę z pierwszego wypustu to podświetlenie zegarka reguluje się razem z całą resztą. A to że zdziepko przygasa jest chyba niczym nadzwyczajnym. Obwód elektryczny zegarka jest podpięty pod jeden bezpiecznik wraz z radiem oraz światłami postojowymi. Więc po zapaleniu świateł ma prawo przygasnąć. Tak mi się zdaje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krason, przeczyść styki (kostka- wyświetlacz). Są tam chyba dwa niezależne zasilania podświetlenia:

- jak masz włączone światła- podświetlenie wyświetlania od regulatora po lewej stronie

- jak masz wyłączone światła to idzie z innego styku stałe napięcie bez możliwości regulacji

 

Pewny nie jestem, ale jutro sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tylko przygasanie, wyświetlacz zegarka przygasa i widać wszystko o.k natomiast wyświetlacz radia gaśnie całkowicie, ale jest już po problemie bo wymieniłem radio na inne, szkoda tylko pilota przy kierownicy, ale nie można mieć wszystkiego. Dzięki za rady i pozdrawiam wszystkich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma namiary na wyświetlacz od radia(kaseta) orginalnego philipsa dla megana coupe 96.? Lub ktoś może polecić jakiś warsztat elektronik samochodowy kto by dobrze zrobił rozpoznanie co do wyswietlaczy. Oraz kolejne dziwne pytanie :mrgreen: Pilot ktory jest w kierownicy, niewiecie czy bedzie wspolgrał z wspolczesnym grajkiem z wej na pilot? Czy ktoś słyszał o możliwości przerobienia CDka philipsa aby mp3 odtwarzal - chodzi mi o te grajki co sa seryjnie montowane. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

powiedzcie mi jak zrobic zeby po wlaczeniu swiatel wyswietlacz od radia nie sciemnial sie jak jest to zrobione fabrycznie zeby niby nie oslepial. Ale teraz gdy jezdzimy caly czas na swiatlach to w dzien zabardzo nie widac co tam wyswietla dlatego chcem wylaczyc to sciemnianie, chce aby caly czas siwcil mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(niebieski?)

 

Tak!

 

Columb odepnij ten kabelek od kostki ISO i nie bedzie sie przyciemniał.

PS. Mój Blaupunkt na ustawiany poziom przyciemniania. mam ustawione na 0 i sie nie sciemnia. Może Twoje radio też ma to ustawiane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!