Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ocena megane przed zakupem


rubio

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na moje oko, to ta meganka ma poduszkę kierowcy z wersji przed liftem(brak chromowanej obwódki wokół znaczka renault na poduszce, przynajmniej tak mi się wydaje, bo zdjęcie jest niezbyt wyraźne) a przód jest od wersji po liftingu :mrgreen: To świadczy o tym, że było coś kombinowane. Tak na pierwszy rzut oka to tylko to zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale dzisiaj już była na przeglądzie i lipa... dostała w prawy przód...cały zawias i sprężyny nowe i felgi też nie ori więc dałem sobie spokój :-/ Jeśli ktoś z Was ma do sprzedania w podobnych pieniądzach to pisać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przebieg. 38000 z 2006. takie cuda zdarzają się niezwykle rzadko :mrgreen:

no to kurde, tak to jest dbać o samochód albo używać jeszcze służbowego.

Jak będę sprzedawał swój rocznikowy 2006 /a będę i biorę kombi/, to nie ma cholery

licznik muszę kręcić najmniej do 50 tysięcy :-? . Bo 31 tys, polski, serwis ASO itp, nie ma siły uwierzyć- pewnie sfałszowałem papiery :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scar, nie denerwuj się... ;-)

Kolega napisał,że był auto sprawdzić...było uderzone,poducha wymieniona a koleś z ogłoszenia pisze,że bezwypadkowy.Dlatego ciężko w ten przebieg uwierzyc skoro w innych kwestiach się mija w ogloszeniu z prawdą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przebieg. 38000 z 2006. takie cuda zdarzają się niezwykle rzadko

No mój ojciec sprzedaje Megane II 1.6 16V z 2006 r. z przebiegiem 43 tys km i przebieg jest jak najbardziej prawdziwy, bo ojciec kupił to auto jako nówke w salonie.

Ale macie racje takie małe przebiegi to żadkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolega prosił o konkretne opinie na temat zapodanego modelu a nie dyskusję jakie wy/rodzina/znajomi, macie przebiegi w autach :!:

Oraz

Jeśli ktoś z Was ma do sprzedania w podobnych pieniądzach to pisać

Jakoś nie widzę aby, któryś z Was chciał sprzedawać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, to spójrz na post wyżej :mrgreen:

 

Rubio, prosiłeś żeby pisac jeśli ma sie do sprzedania takie Megane, więc piszę bo mam do sprzedania Megane II 1.6 16V sedan :P

Tu masz moje ogłoszenie: http://megane.com.pl/viewtopic.php?t=17537

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!