Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

sciagacze pasow przod


Rekomendowane odpowiedzi

nie mylcie napinaczy ze ściągaczami bo to inne rzeczy są :D napinacze odpowiadają za bezpieczeństwo to takie rurki które wystrzeliwują podczas wypadku, ściągacze pasów to to badziewstwo z którym walczymy... wątpię czy da się to ręcznie naciągnąć prawdopodobnie w twoim przypadku trzeba zmienić cały pas, nie wiem jak jest w M I ale w II trzeba odciągnąć plastik ze środkowego słupka i pod nim wszystko ładnie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a powiedzcie mi o napinaczach taka rzecz

mam wersje 3 drzwi 2005rok i sa walniete napinacze przy siedzeniach schowały sie na dół pasy działaja bez zarzutu jak sie szarpnie to blokuja i pali sie kontrolka poduszki

czy wystarczy tylko wymienic te napinacze przy siedzeniu (miedzy siedzeniami) i wszystko bedzie ok?

-bo gdzies czytałem ze w megane 2 wystepuja 4 napinacze jak to jest?

4 czy 2 ???? bo jesli 2 miedzy siedzeniami to wiem takie za 300zł i niebyło by zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz na kompa sprawdź które napinacze są walnięte, masz racje są 4 - dobrze słyszałeś, w jednym siedzeniu po 2 z lewej i prawej, następnie wymień te napinacze które są walnięte, znów jedziesz na kompa i kasują błędy. tak wygląda procedura wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mi wytłumaczysz to, że miałem wywalony 1 napinacz od kierowcy poduszki sprawne, wymieniłem napinacz, pojechałem do magika pogrzebał coś w komputerze samochodu wziął 200zł i żadne kontrolki się nie świecą i wszystko działa tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slavOK, droga zapłaciłeś, bo ogólnie za ponowne programowanie pamięci krzyczą zazwyczaj około 100 zł.

koleś robił jeszcze kilka innych pierdół, dlatego taka suma.

Ja jednak się na to nie zdecydowałem, ponieważ nikt nie pozwolił mi być przy całej robocie.

no widzisz :-) ja nawet mogłem pytać co aktualnie robi i lukać na kompa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gatta7______________________________dzieki

bylem u majstra juz wiem wszystko walniete mam te zapiecia przy fotelach podpia pod komputer nie mial jakiegos polaczenia wypial jakis sterownik(mowi ze od poduszek) naprawa tego ma kosztowac 100zł ten zda a dostanie 2 dobry i jak kupie nowe napinacze to wymarze mi ta poduszke czyli podpiecie z wymazaniem 50zł 2 napinacze 300zl i nowy sterownik 100zł bo poduszki mam całe tylko nie wiem czy 6 czy 8 bo czytałem ze 3 drzwiówki maja 8 poduszek ale ja naliczylem 6 dwie przod, 2 siedzenia i 2 w suficie z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!