Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

projekt tarcz zegarów


bojanjjj

Rekomendowane odpowiedzi

no ladnie to wyglada... a jeszcze ladniej bedzie ze srebrnymi ramkami wokoło.

A teraz pytanie, ma ktoś może skan tarcz do megi do 99r, w wersji z elektronicznym licznikiem kilometrow a bez komputera pokoladowego?

Był bym dźwięczny :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wie ktoś gdzie można dostać ringi do Megi II takie jak od RS mogą być srebrne albo czarne :-D

a najlepiej całe zegary od RS :)

 

interesuje mnie przemalowanie tych srebrnych grubych ramek koło zegarów, da sie je ściągnąć do malowania ?

 

megane_rs013.JPG

 

Ciekawy jestem czy spasowały by takie zegary, wiem że są przeskalowane i na prawym zegarze jest predkość ale mi to nie przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na prawym jest V bo to tak zostalo po lifcie, i RS mial tak juz wczesniej :-D

 

a zegary fakt ladne, ja chce sobie takie tarcze zrobic i biale podswietlenie jak w LII albo MIIRS, po poniedzialku zaczne robote razem z golnym grillem (pon >> ostatni egzam w sesji :) jak na razie 2/3 zaliczone :)) oraz automatyczne lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie wiocha :-D ale to moje zdanie, ja tam wole spray, czarny mat. na to wosk recznie i zero problemow :) a lusterka automatycznie skladane po zamknieciu auta.

 

tyle ze zaczalem OT, przepraszam i wracamy do tarcz.

 

jak uda mi sie moje zdemontowac i zeskanowac ladnie to wrzuce na forum pliki z corel'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DrNO, w jaki sposób chcesz to drukowac pózniej?

Masz na oku jakąś specjalną folię czy moze jakiś inny sposób?

W sumie indiglo tez mi sie nie podoba (wydaje mi sie ze ten styl jakos to megi nie pasuje) a po za tym satysfakcja jest wieksza po zrobieniu tarcz samemu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem indiglo mi sie nie podobaja, przynajmniej nie do megi a gotowe tarcze ktore mozna kupic sa takie jakies zwykle, postanowilem sam zrobic projekt tarcz.. sa wzorowane na Megi II...

Wartosci prędkości zmienione o 10...

Jak Wam sie widzi?

 

kmhqe6.jpg

obruo3.jpg

paliwolq5.jpg

 

Oraz calosc obok siebie :-D

zegaryob6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!