Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

projekt tarcz zegarów


bojanjjj

Rekomendowane odpowiedzi

może chodziło mu do mII, szczerze probowałem zrobić taki projekt nawet DrNO wysłał mi swoj w połowie zrobiony zeby go po swojemu przerobic ale brak znajomosci corela zmusił mnie do zrezygnowania z planu tworzenia tarcz :-D Jak miał byś ochote i checi to możesz zrobić do MII najlepiej od sporta :) nawet chętnie zapłace za taki projekt bo zanim sam to zrobie to po świecie będą jeździć Megane evo VII :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że MrTea się postarał .. szacunek..

zaj.......te są!!!! Ciekawe tylko czy na projekcie się skończy czy też zrobisz je i zamontujesz??!!

Aha analogowy wyświetlacz kilometrów mile widziany!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driver, podeślij mi plik w corelu i jakies skany to w przyszlym tygodniu posiedze i postaram sie zrobić jakiś fajny projekt.. co do kasy to nie wygłupiaj sie :-D Ja mam z tego i tak radoche a w dodatku moge zrobić coś co mnie bawi i komuś pomóc w dodatku....

Radek, co do analogowego licznika kilometrow to nie ma problemu tylko muszę znaleźć odpowiedni skan owych tarcz zeby wszystko pasowalo. A co do prędkościomierza to zaufaj mi ze wszystko jest wyskalowane jak nalezy tylko zmieniłem numerologie żeby było ciekawiej i inaczej (podobnie jak w MII)

 

Tarcze raczej na pewno wykonam dla siebie na gotowo tylko jakoś po we wrześniu jak bedę już na miejscu w kraju...

 

[ Dodano: 2007-07-15, 16:29 ]

Sluchajcie, posiedzialem i pogrzebalem troche w necie iwyszlo na to ze megi 1 ma dwa rozne ksztalty tarcz..

Jeden taki

megane%20wersja1.jpg

a drugi taki

dcp69116iv.jpg

 

Jak poznac ktore sa u mnie zeby nie rozkrecać licznika? A moze i jedne i drugie beda pasowac? :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!