Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

drgania przy pełnym obciążeniu


adriano07

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.zauważyłem że gdy jadę z 3 lub 4 osobami w aucie odczuwalne są dziwne drgania w samochodzie,a droga jest prosta i nie zniszczona.gdy jadę sam drgania te są nie odczuwalne.Wymieniłem amortyzatory tylne ale to jednak nie ich wina.Czy może to być wina opon?mam założone 15 calowe alusy z oponami 195/55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony na wyważarke i sprawdź bicie odśrodkowe to po primo, potem zawiesznie tylnej belki, potem zawieszenie silnika....więcej ....nie mam głowy dzisiaj do myślenia :-? , co to za drgania ? kierownicy, tyłu, całej budy, rezonans bardziej czy drgania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem poduszkę pod silnikiem a dokładnie mówiąc pod pompa wspomagania.Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że gdy jadę sam nic sie nie dzieje,drgania pojawiają się dopiero gdy w samochodzie są 2,3 osoby.

 

[ Dodano: 2007-06-02, 22:23 ]

awaria usunięta !!!!!!! przypadkiem samochód z prawej strony i sprawdziłem półoś , miała luzy od strony skrzyni.Po odchyleniu gumowej osłony okazało sie że wylatują igiełki z łożyska.Jedno z trzech łożysk rozsypało się po spowodowało luz i bicie półosi,dodam że smar był rzadki jak olej. Złożyłem łożysko(na szczęście nie brakowało żadnej igły)poprawiłem zabezpieczenie łożyska i jest super.Podczas jazdy niema drgań auta, dźwignia zmiany biegów zachowuje się normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!