Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Renault Megane 1.6i 16V Automat.


Artih

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę ocenić auto z ogłoszenia: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10224362 .

 

Zastanawiają mnie listwy z nieuszkodzonego boku - są czarne.

Nie powinny być srebrne w tej wersji tak jak na zderzakach ?

 

Prawdopodobnie w weekend pojadę obejrzeć to auto.

Nie wierzę też za bardzo w przebieg ale to zweryfikuję po VIN'ie.

 

 

Żona siedziała juz w Astrze II 5d, Megane I 5d, Peugeocie 206 5d (wszystkie automaty) i po sprawdzeniu Megane II powiedziała, że nie chce innego auta (może poza Alfą 147 ale skreśliliśmy ją ze względu na jedyny powiązany z automatem silnik 2.0i 16V 150KM, który potrafi wessać 14 l w mieście) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, przebieg zapewne był 127000 ale polak potrafi. Z tyłem coś nie tak było, krzywe szpary na klapie. Ogólnie nie podoba mi sie , nie kupiłbym tego. Dolicz naprawe blacharska + malowanie + coś co wyjdzie w trakcie. Lepiej poszukać czegoś innego.

Listwy na drzwiach powinny być srebrne,chyba że ma zderzaki z innego auta

Z Alfą dajcie sobie spokój, wejdź na forum Alfy i poczytaj o silnikach, ciągłe awarie, wycieki oleju a i 1.6 bierze 12 w mieście( zauważyłem że masz Alfe :-) )

Aluma wymieniona na stal, czyli koło ucierpiało, nie wiadomo czy zawieszenie też nie jest skrzywione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na ten złom nawet nie patrzył. Poza nierealnym przebiegiem, co już zauważył pers stan auta to jedna wielka niewiadoma. Chyba, że masz czas i chęci na bardzo dokładne zweryfikowanie stanu technicznego auta. Według mnie gra nie jest warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa to nie jest wielki problem ... drzwi kupujesz gotowe srebrne z tego samego rocznika :-)

Wstawiasz i polerujesz.

Trochę gorzej z tylnymi błotnikiem ... z tyłu nie widzę jakiś większych różnic w szparach.

Koło nawet jak dostało to też nie jest to wielkim problemem.

Rocznik młody, stan wnętrza na oko też niezły (chyba aż 127 tys.km. to nie ma ...).

Obejrzę na żywo to ocenię.

 

P.S. Co do Alf to jestem doskonale zorientowany - nie mają KZFR za to mają wariatory :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde auto ma jakąś wadę :-)

Szpara na klapie jest, klapa ucieka na prawo za bardzo,coś nie tak jest. Przedni zderzak do wymiany .Koło może to nie problem a co jak auto się przestawiło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawy przedni błotnik na bank wymieniany, znaczy się był też strzał w koło. Mogło ucierpieć zawieszenie, układ kierowniczy, skrzynia biegów.

Koledzy dobrze radzą, odpuść sobie.

Jeśli nie, to dokładnie przyjrzyj się skrzyni, półosi, zawieszeniu po tej stronie, czy to wszystko nie jest pokrzywione. Na drzwi i błotnik patrz najmniej, to mały problem. Sprawdź inne elementy, dokładnie druga stronę auta, szyby, itp.

Auto z 2005 roku z przebiegiem 27 tys. km, w bogatej wersji nie jest warte 3500 EUR (w tym koszt przywiezienia i zarobek sprowadzającego) nawet, jeśli jest po lekkim trachnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!